Pořadatelé z místního FC původně plánovali turnaj pro deset celků, ale počet museli na poslední chvíli zredukovat, takže se hrálo ve dvou skupinách po čtyřech na 2x10 minut. První dva týmy ze sk. A a B postoupily do bojů o 1. – 4. místo, zbylá družstva se utkala o konečnou 5. – 8. příčku.

Roudničtí nastoupili ve skupině A hned k prvnímu zápasu. A úvod jim vůbec nevyšel, už ve třetí minutě totiž prohrávali s Juniorem Teplice o dvě branky. Pak sice snížili, byli i lepší, ale nedosáhli ani na remízu. Ve druhém utkání do soupeře bušili marně, rozhodl jediný smolný gól v jejich síti.

V posledním duelu ve skupině proti domácímu celku, který před týdnem v přípravě zdolali, dali šanci i mladším hráčům a odešli poraženi. V odpoledních zápasech už Roudničtí podali mnohem lepší výkony.

„Potřebujeme hrát až po poledni. To už je totiž několikátý turnaj, kdy kluci mají ráno asi ještě zavřené oči. S Teplicemi jsme nehráli zase tak špatně, ale soupeř se představil s o rok mladšími hráči. I když ani my jsme nesestavili výběr jen z ročníku 2000. O Pečkách ani nechci mluvit, měli jsme tlak, snad patnáct šancí a nic. S Lobkovicemi už to nic neřešilo. Nakonec jsme rádi, že se nám odpoledne podařilo dvakrát vyhrát a skončit alespoň na pátém místě,“ přiznal Marek Beránek, který vede roudnické naděje společně s Tomášem Martanem.

Celku z Podřipska se tak nepodařilo zopakovat umístění z loňského roku, kdy skončil v Lobkovicích třetí.

Výsledky: Roudnice – Junior Teplice 1:2, Pečky 0:1, Lobkovice A 0:4, Lobkovice B 5:2, Kojetice 5:3.

Pořadí: 1. TJ Tatran Sedlčany, 2. Sparta Praha, 3. FC Lobkovice A, 4. Junior Teplice, 5. SK Roudnice, 6. AFK Pečky, 7. FC Lobkovice B, 8. Jiskra Kojetice.

Roudnice: Jampílek, Chvojka, Lisec, Beran, Bačkády, V. Pokorný, J. Pokorný, Sláma, Beránek, Vacátko, Turek, Mynařík, Vlček.