Okresní přebor: Střížovice – Štětí 1:6 (Nesládek – Pilař 3, Vála 2, Kušpál), Pokratice – TIGO 1996 – odloženo na 27. 10. 2016, M. Žernoseky – Litoměřicko 3:7 (Gebur 2, Baslík – Křeček 3, Křivský 3, Novotný), Žitenice – Bohušovice 12:0 (Vít 5, Divecký 3, Stracený 2, Mráz 2).

Nejlepší střelci: 19 – Vít (Žitenice), 15 – Křeček (Litoměřicko), 13 – Mráz, 12 – Divecký (Žitenice), 11 – Kutzler (Č. Kopisty), 9 – Vála (Štětí), 8 – Černý (Tigo), Křivský (Litoměřicko).

1. Žitenice 6 6 0 0 52:7 18
2. Litoměřicko 6 5 0 1 27:13 15
3. Štětí 7 3 0 4 23:19 9
4. TIGO 1996 5 3 0 2 22:19 9
5. České Kopisty 6 3 0 3 28:26 9
6. Bohušovice 6 3 0 3 19:28 9
7. Malé Žernoseky 6 2 0 4 18:23 6
8. Střížovice 7 2 0 5 15:41 6
9. Pokratice 5 0 0 5 3:31 0


Okresní soutěž sk. A: Lovosice RM – Milešov 2:10 (Dvořák, Černý – Petrik 3, Přistoupil 2, Suchý, Veinhold, Pazdera, Lache, Pešek), V. Žernoseky – Sulejovice 5:2 (Bareš 2, Beneš 2, Pechánek – Mrvík 2), Čížkovice – Lovosice 0:3 (Kočina, Hadaš, Friedl), Brozany – Lovečkovice 2:5 (střelci branek nenahlášeni), Třebívlice – Prackovice 2:1 (Rulf, Jarina – Mužík).

Nejlepší střelci: 13 – Petrik (Milešov), 12 – Pechánek (V. Žernoseky), 11 – Udatný (RM Lovosice), 9 – Bareš (V. Žernoseky), M. Mrvík (Sulejovice), 8 – Friedl, 7 – Hadaš, 6 – Suchý (všichni Lovosice), Šveňha (Lovečkovice).

1. Lovosice 7 6 0 1 32:11 18
2. Velké Žernoseky 7 5 0 2 32:9 15
3. Brozany 7 4 1 2 14:20 13
4. Milešov 7 4 0 3 36:18 12
5. Lovosice RM 7 3 1 3 24:23 10
6. Třebívlice 7 3 1 3 17:23 10
7. Lovečkovice 7 3 0 4 23:31 9
8. Čížkovice 7 2 1 4 16:25 7
9. Sulejovice 7 2 1 4 19:30 7
10. Prackovice 7 0 1 6 8:31 1


Okresní soutěž sk. B: Vražkov – Mšené – lázně 4:5 (Cedrich, Houdek, Hanzlík, Derink – Ouzký 3, Hlaváček 2), Kleneč – Libochovice 3:0 kontumačně. Libotenice – Podlusky 6:0 (střelci branek nenahlášeni), Káčko Roudnice – Černiv 3:1 (Honzajk 2, Novák – Udatný).

Nejlepší střelci: 14 – Ouzký (Mšené lázně), 13 – Z. Cuc (Libotenice), 7 – Hlaváček (Mšené lázně), 6 – Čada, Hanč (Podlusky), Král (Káčko Roudnice).

1. Kleneč 6 4 1 1 21:9 13
2. Vražkov 6 4 0 2 23:16 12
3. Roudnice K 6 4 0 2 21:18 12
4. Mšené-lázně 5 3 1 1 30:24 10
5. Libotenice 6 3 0 3 36:29 9
6. Podlusky 7 2 2 3 24:20 8
7. Libochovice 5 2 1 2 9:12 7
8. Černiv 7 2 0 5 22:31 6
9. Hoštka 6 0 1 5 10:37 1


Pátek 14. 10. od 17 hodin: Štětí – Bohušovice, Malé Žernoseky – Žitenice, TIGO 1996 – Litoměřicko, České Kopisty – Pokratice, Milešov – Prackovice, Lovečkovice – Třebívlice, Lovosice – Brozany, Sulejovice – Čížkovice, Lovosice RM – Velké Žernoseky, Mšené – lázně – Hoštka, Dynamo Podlusky – Káčko Roudnice, Libochovice – Libotenice, Sokol Vražkov – Kleneč.