Fotbalisté Sportovního klubu  Roudnice nad Labem prošli dlouhodobou soutěží v II. třídě sk. B bez ztráty bodu, jejich soupeř z Křešic byl stejně suverénní ve skupině A, kde v normální hrací době nevyhrál jen dvě utkání, ale i v nich byl pak úspěšnější v pokutovém  rozstřelu.

V obou rozhodujících zápasech však byli Roudničtí lepší. Nejprve vyhráli v Křešicích 16:2 a uspěli také v odvetě.

Roudnice B – Křešice 10:3 (6:1)

Branky Rce: Šrettr 3, Kadlec 2, Sirový 2, Škrabal, Zach, Šubrt – Svátek 2, Herold.

PRVNÍ. Starší žáci SK Roudnice

Rozuzlení v podobě přímého souboje o přeborníka okresu v kategorii mladších žáků se odehrál v sobotu dopoledne na hřišti v Mlékojedech. Tam se domácí FK Litoměřice utkal se Sokolem Malé Žernoseky.

Pokud domácí chtěli pomýšlet na titul přeborníka okresu, nezbývalo jim nic jiného, než zvítězit. Hostům stačil jakýkoliv jiný výsledek.

První půle skončila bez branek. Do druhého dějství vstoupili lépe hosté, kteří po úvodním tlaku vstřelili první branku. O několik minut později své vedení navýšili a zdálo se být rozhodnuto. Ovšem domácí se vzpamatovali a v závěrečných patnácti minutách si vytvořili velký tlak.

Svoji převahu nakonec dokázali přetavit třemi brankami a zaslouženě zvítězili 3:2. Po závěrečné hvizdu rozhodčího Bartoše byla na jedné straně vidět veliká a radost a na druhé zklamání. Pohár pro přeborníka okresu převzal z rukou zástupce Okresního fotbalového svazu Litoměřice kapitán domácích Lukáš Marič a poté již mohly začít oslavy.

Litoměřice – Malé Žernoseky 3:2 (0:0)

Branky: Cermánek 2, Hnát – Petrželka, Kozel, 40.

Žáci FL Litoměřice