Ale i tak se určitě najde několik zápasů, které stojí za pozornost. Třetiligový nováček z Roudnice hraje v neděli doma s druhými Pardubicemi, v přeboru mají výhodu vlastního hřiště Litoměřice a Bezděkov.

ČFL
Venku se jim příliš nevede, proto musí maximálně bodovat na domácím stadionu. Fotbalisté SK Roudnice (9. místo, 18 bodů) naposledy těsně podlehli na hřišti FK Kunice 2:1. V neděli přivítají Pardubice (2., 27). I když se pohybují v popředí, jsou na tom obdobně. Z 27 bodů jich 19 získali v domácím prostředí.

„To ale neznamená, že to není kvalitní mančaft. Ta druhá příčka o něčem svědčí. Předpokládám, že by to mohl být podobný zápas jako s Boleslaví, Pardubice ale budou asi ještě zkušenější. Čekám, že se bude hrát líbivý fotbal. My chceme každopádně tři body,“ jasně říká trenér Roudnice Marián Řízek.

Oproti minulému zápasu dojde v sestavě k drobným změnám. „Ne všechno bylo minulou sobotu především směrem dozadu v pořádku. Nastoupit by měl Kala a chystá se asi ještě jedna změna. Uzdravený Obrtlík sice odehrál jeden zápas za B tým, ale chybí mu herní praxe i samozřejmě kondice. Nepočítáme s tím, že by se dostal do základu. Je však potěšitelné, že se nám ke konci podzimu alespoň vyprazdňuje marodka.“

Divize
Po vysoké výhře nad Českým Dubem (7:2) poskočili fotbalisté Sokola Brozany v B skupině na 8. místo (19 bodů). Už dnes (12.11.) dopoledne se představí v Dubí proti teplické rezervě (14., 9), která není se současným umístěním spokojena.

Krajský přebor
V krajském přeboru se celý čtyřlístek z Litoměřicka představí už dnes. Třetí Litoměřice by měli potvrdit postavení v domácím duelu s Juniorem Děčín, který tabulku s 11 body uzavírá. K souboji sousedů v tabulce dojde na Bezděkově, kde domácí hráči (8.) přivítají Krupku (9). Štětí (14.) se představí na hřišti Strupčic (6.) a FK Lovochemie Lovosice (7.) míří do Bíliny (13.)