Divize:

Jediného divizního zástupce Litoměřicka – tým Brozan – nečeká ve víkendovém kole lehká úloha. Svěřenci Václava Ryse, kteří v jarní části nasbírali už 24 bodů a poskočili na osmou příčku skupiny B, nastoupí totiž v sobotu dopoledne (10.15) na hřišti třetího Chomutova. Tomu budou vracet těsnou podzimní porážku (1:2).

Krajský přebor:

V krajském fotbalovém přeboru je ve stejný čas na programu okresní derby Litoměřice – Štětí. Domácí, kteří v minulém kole přivezli důležitou výhru z Oldřichova, ztrácejí na 14. místě na soupeře dva body. Na podzim se celky rozešly smírně (2:2).

V neděli odehrají své zápasy další dva týmy z regionu. Zatímco osmý Bezděkov zajíždí do Hamru k utkání se zachraňující se litvínovskou rezervou, sedmá Roudnice přivítá v 17 hodin jedenáctý Střekov.

1.A třída:

Vedoucí mužstvo A skupiny I. A třídy z Lovosic hraje v sobotu doma s jedenáctým Šluknovem. Ne však dopoledne, jak bývá v Lovosicích zvykem, ale až od 17 hodin.

„Chceme zkusit, jestli nepřijde víc diváků,“ vysvětluje kouč lídra Antonín Marčaník. Osmé České Kopisty hostí sedmé Soběchleby a třetí Milešov se představí v Krupce, která je na druhém místě tabulky.

1.B třídy:

V I. B třídě odehrají všichni zástupci z Litoměřicka svá utkání v sobotu. V A skupině potřebuje uspět v domácím prostředí předposlední Slavoj Úštěk proti Heřmanovu.

V B skupině se hrají dvě okresní derby, ve kterých hostí Podřipan Rovné rozjeté Křešice a Sokol Černiv tým z Libotenic. Mšené–lázně přivítají Modlany B, vedoucí Pokratice už ve 14 hodin celek Trnovan. Hrobce jedou do Dubí a Straškov na hřiště posledního Baníku Ohníč.