Ta na ně ztrácí pět bodů a na podzim dokázala celek z Podřipska porazit 1:0. Svěřenci Mariana Řízka však na jaře šlapou, ztratili body jen jednou remízou a naposledy našli recept i na vedoucí Jirny.

Ale Pražané nebudou snadným soupeřem, v minulém kole zdolali Brozany, které klesly na čtvrtou příčku. Také tentokrát se tým vedený Jiřím Němcem představí u soupeře, když už v sobotu hraje na hřišti kladenské rezervy. Té patří až předposlední příčka.

V krajském přeboru jsou v sobotu dopoledne (10.15) na programu dvě utkání. A v obou se představí zástupci regionu. Štětí přivítá Souš a Lovosice tým z Kadaně. Bezděkov hraje na Střekově a Litoměřice v neděli v Lounech.

V A skupině I. A třídy míří k derby do Milešova roudnická rezerva, Pokratice nastoupí ve Šluknově a Č. Kopisty v Březinách.

Souboj druhého se třetím nabízí duel I. B třídy v Libotenicích, kam přijedou Křešice. V domácím prostředí se v neděli představí Straškov a Brozany B.

Hraje se:

Sobota
– divize: Kladno B – Brozany (15). KP: Lovosice – Kadaň, Štětí – Souš (oba 10.15), Střekov – Bezděkov. I. A: Milešov – Roudnice B (17), Šluknov – Pokratice, Březiny – Č . Kopisty. I. B: Libotenice – Křešice, Trnovany – Rovné, Havraň – Mšené–lázně (10.30), Obrnice – Hrobce.

Neděle
– divize: Roudnice – Admira (17). KP: Louny – Litoměřice. I. B: Brozany B – Kladruby, Straškov – Bečov.