Turnaj pokračoval první den dohráním dvou utkání na uzavření pořadí ve skupinách. V duelu Předonína s Velkým Borkem zvítězili domácí vysoko 7:0. Branky vsítil Tuček 3, Hubený, M. Soušek, Božík a Šolc.

Ve druhém utkání nastoupil obhájce loňského prvenství AFK Hořín proti FK Travčice. V tomto velice pěkném a dramatickém utkání do 82. minuty vedl AFK Hořín 1:0. Pak obránce nešťastně přeloboval brankáře a vyrovnal na 1:1. Branky zaznamenali za AFK Hořín Žídek a vlastní Vermach.

K určení pořadí ve skupině musely být provedeny pokutové kopy. V nich uspěl FK Travčice v poměru 3:1.

V neděli se pak bojovalo v zápasech, které určily konečné pořadí.

K prvnímu utkání o 5. – 6. místo nastoupil Sokol Hoštka proti Slavii Velký Borek. Soupeř z Mělnicka zvítězil 4:1 brankami Elogeliho, Bočka, Randáka a Lukáše Merty, za Hoštku skóroval Lochman.

Ke druhému duelu o 3. – 4. příčku nastoupil AFK Hořín a Chemička Dobříň. Zde se projevila únava ze sobotního náročného utkání u týmu AFK Hořín, čemuž odpovídal konečný stav 4:1 pro Chemičku Dobříň, za kterou se trefili Weber, Aust, Suchý, Čada, za poražené Ketner.

K finále a vyvrcholení turnaje nastoupil domácí SK Předonín a FK Travčice, aby se tak zakončil 4. ročník Putovního poháru Předonína a určil jeho vítěz.
Utkání bylo hráno tvrdě a místy až za hranicí fair play, přesto byly k vidění i pěkné fotbalové akce na obou stranách, když se miska vah přikláněla střídavě k oběma týmům a nakonec utkání skončilo remízou 2:2. Za domácí skórovali Kušpál a Tuček, za soupeře z Travčic Kavina a Mazánek.

O vítězi musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých uspěl po osmé sérii domácí Předonín a stal se vítězem 4. ročníku Letního Putovního poháru.
Pořadatelé děkují celému realizačnímu kolektivu za přípravu turnaje a jeho zdárný průběh. Dále také rozhodčím Janu Sýkorovi, Petru Souškovi a Martinu Šormovi.

Skupina A
1. FK Travčice ⋌ 1 1 0 11:3 5
2. AFK Hořín ⋌1 1 0 6:2 4
3. Sokol Hoštka ⋌0 0 2 3:15 0
Travčice PK 3:1, Hořín PK 1:3.

Skupina B
1. SK Předonín ⋌ 2 0 0 10:1 6
2. Chemička Dobříň ⋌ 1 0 1 7:4 3
3. Slavia Velký Borek ⋌ 0 0 2 1:13 0

Pořadí:
1. SK Předonín
2. FK Travčie
3. Chemička Dobříň
4. AFK Hořín
5. Slavia Velký Borek
6. Sokol Hoštka

Karel Vrána