Roudnice – Souš 2:4

Vítěz získal kromě poháru i finanční prémii 40 tisíc korun a také právo účasti v Poháru ČMFS. Souš famózně oslavila 90. výročí založení. Jejím tahounem byl dvougólový Scheithauer.

Přitom zápas začala Roudnice excelentně. Už v první minutě využil hrubky stopera Kováře Šimek a střelou k tyči dostal svůj tým do vedení.

Souš byla blízko vyrovnání v páté minutě, ale Schoř penaltu zahodil. V 18. minutě to po pěkné kombinační akci mohl potrestat Mikas, musel by ovšem z pěti kroků trefit branku.

Souš začala přitápět pod kotlem a Štruplovi bylo horko především při šancích Růžičky, Schoře a Scheithauera. V 37. minutě se po narážečce s Brožíkem objevil před Lilkem osamocený Bartůněk, tutovku však neproměnil, a tak Souš trestala vzápětí, kdy se po centru Wagnera prosadil Scheithauer. Těsně před půlí zajistil Roudnickým znovu vedení Putík.

Tým z Podřipska mohl zvýšit svůj náskok v 53. minutě, Šimek, ale pálil levačkou slabě a o chvíli později po individuální akci nastřelil Mikas tyč.

To Souš probudilo. Nejprve na poslední chvíli hasil před Tomancem Bartůněk, ale v 68. minutě už bylo srovnáno. Zbytečnou ztrátu míče potrestal Hanousek.

O minutu později si do uličky naběhl Schoř, který prostřelil vybíhajícího Štrupla potřetí. Schoř o sobě dal vědět ještě jednou.

Necelou čtvrthodinku před koncem jeho brejk zastavoval Cibulka jen za cenu červené. V deseti si Roudnice vypracovala už jen jednu šanci, Skokan však trefil gólmana. V závěru dával na konečných 2:4 znovu Scheithauer.

Branky: 1. Šimek, 42. Putík – 38. a 85. Scheithauer, 63. Schoř, 61. Hanousek, ŽK 1:1, ČK Cibulka (R.), r. Šlehofer, 150.
Roudnice: Štrupl – Bartůněk (85. Körmendy), Adelt, Dohnal (46. Rubeš), Cibulka – Brožík, Skokan, Putík, Lukášek – Šimek, Mikas (79. Stuchlý).