Skupina A: Hoštka – Velké Žernoseky 2:7 (Sailer, Triebe – beer – Spálený 3, Smatana 3, Kučera), Žitenice – Lovečkovice 4:3 (Fišer 2, Bartoš, Marič – Chrenko, Valach, vlastní), Střížovice – Terezín 1:2 (Miletin – Jelínek 2), Milešov – Tigo Nučnice 4:0 (Barvíř, Šantora, Černý, Hřebík), Pokratice – České Kopisty – odloženo na 8. 11.

Nejlepší střelci: 14 – Šveňha (Lovečkovice), 12 – A. Rosa (Č. Kopisty), 11 – Jelínek (Terezín), 8 – Kočí (Tigo Nučnice), 7 – Fišer (Žitenice), Hřebík, Pazdera (Milešov), R. Kutzler (Č. Kopisty), Spálený (V. Žernoseky), Tomek (Tigo Nučnice), 6 – Hnát, Kučera, 5 – Aust (všichni České Kopisty), Krejčík (Pokratice), Petrus (Tigo Nučnice).

1. Tigo Nučnice ⋌8 1 1 38:14 25
2. Terezín ⋌7 1 2 32:22 22
3. Milešov ⋌7 0 2 27:15 21
4. Žitenice ⋌6 2 1 28:18 20
5. České Kopisty⋌ 6 0 2 38:9 18
6. Lovečkovice ⋌4 0 5 29:39 12
7. Střížovice ⋌4 0 6 20:37 12
8. Pokratice ⋌3 1 5 24:26 10
9. Velké Žernosky ⋌2 0 7 18:27 6
10. Lovosice ⋌0 2 7 7:23 2
11. Hoštka⋌ 0 1 9 10:41 1

Skupina B: Brozany – Bohušovice 5:1 (Červený 3, Ponert 2 – Ruška), Libochovice – Třebívlice 4:4 (Řezníček, Hrebinka, Vaněček, Freiwald – Větrovský 2, Andrle, Fux), Káčko Roudnice – Podlusky 1:3 (Vostrovský – Havliš, Slípka, Hanč), Vražkov – Horní Beřkovice 2:2 (Růžička, Kraupner – Plicka, Hauptvogl), Sulejovice – Čížkovice 3:4 (Přeučil, Kozák, Kunrt – Čížek 2, Petrá š 2).

Nejlepší střelci: 11 – Andrle (Třebívlice), Čížek (Čížkovice), 8 – Bouček (Úpohlavy), Kraupner (Vražkov), Větrovský (Třebívlice), 7 – Hanč (Podlusky), Kunert (Bohušovice), 6 – Horák (Podlusky), Kunrt (Sulejovice), Nezval (Úpohlavy), Plicka, Pospíšek (Horní Beřkovice), 5 – Figr (Třebívlice), Ruška (Bohušovice), Liška, Starý (oba Brozany).

1. Horní Beřkovice ⋌7 3 0 33:16 24
2. Brozany ⋌7 1 2 30:18 22
3. Podlusky ⋌5 5 0 29:7 20
4. Třebívlice ⋌4 4 2 34:22 16
5. Čížkovice⋌ 5 1 4 25:28 16
6. Bohušovice ⋌4 2 4 27:29 14
7. Úpohlavy ⋌ 3 1 5 23:36 10
8. Vražkov ⋌2 2 6 26:35 8
9. K Roudnice⋌ 2 2 6 16:28 8
10. Sulejovice ⋌2 1 7 20:39 7
11. Libochovice ⋌1 2 6 15:20 5