V sobotu přivítají od 17 hodin Pod lipou Admiru, ta je aktuálně se 47 body na osmém místě, zatímco domácím patří 11. příčka (45). „O sestavě ještě jasno definitivně nemáme, rozhodneme se po posledním tréninku. Každopádně do konce sezony už nebude k dispozici Petrášek, který dlouhodobě laboroval se zraněním, problémy se zády má Kratochvíl. Ale myslím, že máme natolik široký a kvalitní kádr, že to dokážeme nahradit. Každopádně chceme uspět a rozloučit se s domácími fandy výhrou," říká trenér Roudnice Karel Zuna.

V divizní skupině B je na programu v sobotu dopoledne derby v Lovosicích (8. místo, 36 bodů), kde se představí Brozany (5., 41). K sestupu odsouzené Štětí hraje v neděli na umělce druhého Vyšehradu.

V krajském přeboru hostí o postup stále bojující Litoměřice Kadaň a Milešov nastoupí v Bílině.

Šlágrem víkendu v A skupině I. A třídy je souboj vedoucích týmů. Výběr SK Hrobce-Roudnice ztrácí dva body na Rumburk, který ale na podzim porazil 4:3 po pen. Křešice hostí Pokratice a Travčice přivítají Libouchec.

Všechna utkání I. B třídy se hrají v neděli, kdy jsou na programu i tři duely rivalů z okresu.

Hraje se:Sobota od 17: ČFL: Roudnice – Admira. Divize: Lovosice – Brozany (10.15). KP: Litoměřice – Kadaň, Bílina – Milešov. I. A třída: Hrobce – Rumburk (10.15), Křešice – Pokratice.

Neděle: divize: Vyšehrad –  Štětí (10.15). I. A třída: Travčice – Libouchec. I. B třída: Černiv – Lovosice B, Brozany B – Košťany, Bezděkov – Č. Kopisty, Libotenice – Rovné, Straškov – Krupka B.