„Já si cením hlavně těch tří bodů. Na hráčích byla deka, báli se vyhrát. V prvním poločase to byla spíš taková nakopávaná. Po první brance jsme si to měli víc užívat. Chtěl jsem, aby kluci víc kombinovali, ale spíš se schovávali. Ze hry nejsem až tak nadšený, ale z výhry ano. Doufám, že ta krize odezní a my začneme zase překlápět zápasy na naši stranu. Sezona je ještě dlouhá," poznamenal trenér Roudnice Pavel Janeček.

„Převýšov je velmi dobrý soupeř, má kvalitní obranu. Průměr inkasovaných gólů snad 0,9 na utkání, těžko jsme se tam dostávali, i když se nám nakonec podařilo dát dva góly. Soupeř měl sice také šance, ale to je fotbal. Hraje se na góly. My v týdnu šli na Kladně v dohrávce šestkrát sami na bránu a skončilo to stejně 1:1," dodal Janeček.

„Samozřejmě nás mrzí, že jsme tady nebodovali, ale ukázalo se, co nás v poslední době nejvíc trápí. Nedáváme góly. Troufám si říct, že jsme měli vyloženější příležitosti než domácí. Jen Křelina měl snad sám tři šance.

První gól jsme dostali po střele, která byla asi chytatelná, druhý po takovém závaru, kdy se míč odrazil na patu Macháčka. To bych ani gólmanovi tak nevyčítal. Domácí hráč tam byl sám a my ho nedokázali odclonit," mrzelo kouče poražených Bohuslava Pilného.

Ten měl jasno v tom, co rozhodlo. „Rozhodla jednoznačně produktivita. Z tohoto pohledu vyhráli domácí zaslouženě. Dostali jsme sice dvě branky, ale nemůžeme všechno svalovat na defenzivu.

Pokud nejsme schopni dát tři zápasy gól, je asi chyba někde jinde. Nemůžeme hrát pořád na to, že vzadu uhrajeme nulu. Vsadili jsme v Roudnici na rychlostní typy, protože jsme čekali, že s tím domácí budou mít vzadu problémy. Bohužel to nevyšlo," zhodnotil utkání Pilný.