„Jestliže jsem v minulém zápase holky chválil, že bojovaly srdcem, tak po tomto utkání to platilo několikanásobně. Celých devadesát minut jsme hráli pouze v devíti. Je to až neskutečný, co nás poslední tři zápasy postihlo. Do utkání jsme vstupovali s určitými obavami, hrálo se v pravé poledne za úmorného vedra. Výkon, který děvčata na hřišti odvedla, to bylo něco úžasného. Nejenže vydržely se silami až do konce, ony navíc soupeřky přehrávaly a vytvářely si jednu šanci za druhou.

Škoda jen, že některou ještě neproměnily, neboť v 70. minutě domácí hráčky z ojedinělé šance snížily na 1:2. Žádné drama se však nekonalo, holky si vítězství už bezpečně pohlídaly,“ zhodnotil utkání spokojený trenér Vědomic Petr Chládek.

Chýše - Vědomice 1:2

Branky Vědomic: Plívová, Bednářová, poločas 0:1.
Vědomice: Hausnerová – Cankářová, Hašková, A. Platilová, Sasková – Zahálková, Bednářová, Procházková – Plívová.