Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Okresní finále rozhodl gól v nastavení

Mlékojedy – Padlo sedm branek, skóroval také gólman, rozhodlo se v nastavení.  Okresní finále poháru se zkrátka muselo líbit.

4.5.2013

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Vítězem se po dramatickém průběhu stal tým SK Mondi Štětí B, potlesk však zasloužili i poražení, tedy fotbalisté FK Litoměřice C.

Na první branku se v Mlékojedech nečekalo dlouho. Třináctka byla nešťastná pro Štětské, kteří v té minutě inkasovali jako první z kopačky Kolaříka. Těsně před koncem poločasu zařídil vyrovnání důrazný Jung, ovšem chvíli po změně stran dostal domácí znovu do vedení P. Hýř.

Svěřenci Jiřího Ransdorfa otočili zápas v průběhu dvou minut, když nejprve srovnal bombou Malý a těsně po něm se v koncovce prosadil  i štětský ostrostřelec Pilař. Definitivně rozhodnout mohl Malák, který však v dobré pozici ještě trochu zbytečně hledal Pilaře.

Neproměněnou šanci soupeře Litoměřičtí potrestali. Dostali výhodu standardní situace, na kterou si do vápna naběhl i gólman Novák. A právě on byl poslední, kdo se dotkl míče, který skončil za brankovou čárou – 3:3.

Domácí ještě nedoslavili vyrovnání a znovu inkasovali. Peterka parádním dalekonosným pokusem zajistil pohár štětským fotbalistům.

„Bylo to opravdu vydařené  finále. Hlavně ten konec byl skvělý. Muselo se to líbit. Sportovně technická komise Okresního fotbalového svazu Litoměřice tímto děkuje pořadateli FK Litoměřice za důstojné uspořádání finálového utkání," dodal místopředseda OFS Jan Řebíček, který mj. předával ceny.

Litoměřice C - Štětí B 3:4

• Branky: Kolařík, P. Hýř, Novák – Jung, Malý, Pilař, Peterka, ŽK 1:2, r. Husar, 60.
• Litoměřice C: Novák – Mikina, J. Kosař (54. Rondoš), M. Kosař, Hruška (63. Hrdlička), Schoř (72. Říčný), Chovaneček, Martínek, M. Hýř, Kolařík, P. Hýř. Trenér: Pavel Grund
• Štětí B: Bánovčin – Krejza, Vodička, Gernat, Černý – Peterka, Malý, Poráč, Horyna (84. Németh) – Pilař, Jung (74. Malák). Trenér: Jiří Ransdorf

4.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
Naši prvňáci. Ilustrační foto

Naši prvňáci: Už zítra představíme žáčky ze ZŠ Ostrovní a ZŠ Školní ve Štětí

Hana Aulická Jírovcová (vlevo) a Tereza Hyťhová se zúčastnily setkání v rámci akce Deník-bus.
70

Diplomacie i cit pro řešení problémů. Ženy míří do vysoké politiky

Škody od vandalů na hřištích budou město stát až 100 tisíc

Lovosice - V Lovosicích vandalové ničí dětská hřiště opakovaně. Některé herní prvky budou raději nahrazeny jinými, které se nedají tolik poničit.

Soli je dost. Silničáři dostanou na zimu i nové sypače

Litoměřice - Sklady jsou plné. Správa a údržba silnic Litoměřice je na zimu připravena.

Motor naskočil až na konci, Stadion je bez bodů

Litoměřice - Sice vedli, ale body doma nezískali. Hokejisté HC Stadion Litoměřice podlehli ve 14. kole WSM Ligy Motoru České Budějovice o jednu branku 2:3.

ANKETA: Obnovili byste povinnou základní vojenskou službu?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.