V šesti zápasech nastříleli 26 branek a inkasovali jen dvakrát. Druhý skončil FS Praha a třetí OFS České Budějovice.

Nejlepším předávali ceny ředitel oddělení neprofesionálního a mládežnického fotbalu Otakar Mestek, místopředseda VV OFS Litoměřice Jan Řebíček, bývalá vynikající fotbalistka, kapitánka i trenérka národního týmu Eva Haniaková a sekretář komise mládeže FAČR Roman Vonášek.

Ten v Roudnici nebyl poprvé a s průběhem akce byl spokojený. Přitom ještě v prosinci nebylo jisté, že se finálové turnaje (před týdnem byl pro moravskou část v Hluku, vyhrál OFS Opava) uskuteční. „Někdy v zimě jsme dostali oficiální vyjádření firmy Danone, která se vždy výraznou měrou spolupodílela na finančním zabezpečení akce, že odstupuje z důvodu nedostatku peněz od smlouvy.

Bylo tedy jen zásluhou Komise mládeže FAČR, že to proběhlo alespoň v této podobě, kdy se ve dvou finálových turnajích utkaly výběry OFS. A rádi bychom, aby se ti dvanáctiletí kluci, i když tady bylo i pár talentovaných děvčat, utkávali i příště. Myslím, že jak v Hluku, tak i tady to proběhlo bez problémů. Věřím, že jsme schopni Danone nahradit. A prioritou pro mě i pro KM je zachovat právě alespoň tyto turnaje OFS."

POD LIPOU byl ve dvoudenním finále nejlepší výběr OFS Beroun, který neztratil ani bod.