Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Obsazení rozhodčích

Litoměřice - Kteří rozhodčí budou pískat.

12.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Obsazení rozhodčích 14. – 22. 5. 2011


II.třída dospělých - OP 21. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A2101 Mlékojedy Lovosice "B" SO 14.05 17:00 Hořejší Krček, Chramosta
A1A2102 Černiv Travčice SO 14.05 17:00 Barva Fraňous, Král
A1A2103 Polepy Budyně SO 14.05 17:00 Pekárek Šmajsl, Rouče
A1A2104 Lukavec Libochovice SO 14.05 11:00 Bartoš Huml, Bobek Petr
A1A2105 Úštěk Liběšice SO 14.05 17:00 Starý Milan Bartoš, Oncirk
A1A2106 Žitenice Podlusky SO 14.05 17:00 Toráč Rittich, Ožďan
A1A2107 M. Žernoseky Terezín SO 14.05 17:00 Bartůněk Bobek Petr, Kučera Jiří

II.třída dospělých - OP 22. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A2201 Lovosice "B" M. Žernoseky NE 22.05 17:00 Trutnovský Toráč, Kučera Jiří
A1A2202 Terezín Žitenice SO 21.05 17:00 Sýkora Rittich, Ožďan
A1A2203 Podlusky Úštěk SO 21.05 17:00 Bartůněk Huml, Rouče
A1A2204 Liběšice Lukavec SO 21.05 17:00 Došek Král, Koždoň
A1A2205 Libochovice Polepy SO 21.05 17:00 Andrle Bobek Petr, Mikan
A1A2206 Budyně Černiv SO 21.05 17:00 Šašek Šírek, Chramosta
A1A2207 Travčice Mlékojedy NE 22.05 17:00 Hlaváček Pekárek, Oncirk

III.třída dospělých sk. "A" 21. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A2101 Vražkov Dobříň SO 14.05 17:00 Škarka Tomáš
A2A2102 Dušníky Hoštka SO 14.05 17:00 Vlašič starší
A2A2103 Bechlín Račice SO 14.05 17:00 Andrle
A2A2104 Bříza Střížovice SO 14.05 17:00 Šašek
A2A2105 Lounky - Chodouny Předonín SO 14.05 17:00 Sýkora
A2A2106 Židovice Rovné "B" SO 14.05 17:00 Kuti
A2A2107 Kostomlaty Straškov - Vodochody "B" SO 14.05 17:00 Novotný Mir.

III.třída dospělých sk. "A" 22. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A2201 Dobříň Kostomlaty SO 21.05 17:00 Starý Milan
A2A2202 Straškov - Vodochody "B" Židovice SO 21.05 17:00 Starý Jan
A2A2203 Rovné "B" Lounky - Chodouny NE 22.05 17:00 Vlašič starší
A2A2204 Předonín Bříza SO 21.05 17:00 Novotný Mir.
A2A2205 Střížovice Bechlín SO 21.05 17:00 Toráč
A2A2206 Račice Dušníky SO 21.05 17:00 Valach
A2A2207 Hoštka Vražkov SO 21.05 17:00 Bartoš

III.třída dospělých sk. "B" 21. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2B2101 Pokratice "B" Třebívlice NE 15.05 17:00 Soušek
A2B2102 Čížkovice Třebenice SO 14.05 17:00 Starý Jiří
A2B2103 Velké Žernoseky Prackovice SO 14.05 17:00 Valach
A2B2104 Brňany Ploskovice SO 14.05 17:00 Hlaváček
A2B2105 Úpohlavy Bohušovice SO 14.05 17:00 Došek
A2B2106 Milešov "B" Libochovany NE 15.05 17:00 Husar Martin Medvědice
A2B2107 Vchynice Velemín SO 14.05 17:00 Košek Sulejovice

III.třída dospělých sk. "B" 22. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2B2201 Třebívlice Vchynice SO 21.05 17:00 Barva
A2B2202 Velemín Milešov "B" SO 21.05 17:00 Mrvík
A2B2203 Libochovany Úpohlavy SO 21.05 17:00 Šmajsl
A2B2204 Bohušovice Brňany SO 21.05 17:00 Starý Jiří
A2B2205 Ploskovice Velké Žernoseky SO 21.05 17:00 Škarka Tomáš
A2B2206 Prackovice Čížkovice SO 21.05 17:00 Husar Martin
A2B2207 Třebenice Pokratice "B" SO 21.05 17:00 Košek

IV.třída dospělých sk. "A" 17. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A1701 Podsedice Lukavec "B" NE 15.05 17:00 Mojžíš
A3A1702 Siřejovice volno SO 14.05 17:00
A3A1703 Křesín Černiv "B" SO 14.05 17:00 Mrvík
A3A1704 Libochovice "B" Bohušovice "B" NE 15.05 17:00 Král
A3A1705 Radovesice Jenčice NE 15.05 17:00 Kučera Jiří
A3A1706 Travčice "B" Mlékojedy "B" NE 15.05 17:00 Košek

IV.třída dospělých sk. "A" 18. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A1801 Lukavec "B" Travčice "B" NE 22.05 17:00 Barva
A3A1802 Mlékojedy "B" Radovesice SO 21.05 17:00 Oncirk
A3A1803 Jenčice Libochovice "B" NE 22.05 11:00 Kučera Jiří Siřejovice
A3A1804 Bohušovice "B" Křesín NE 22.05 14:00 Fraňous
A3A1805 Černiv "B" Siřejovice NE 22.05 17:00 Soušek Chotěšov
A3A1806 volno Podsedice SO 21.05 17:00

IV.třída dospělých sk. "B" 17. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3B1701 Robeč Střížovice "B" SO 14.05 17:00 Huml
A3B1702 Býčkovice Sulejovice "B" NE 15.05 17:00 Šmajsl
A3B1703 Brocno Libínky SO 14.05 17:00 Mikan
A3B1704 Úštěk "B" Lovečkovice NE 15.05 17:00 Huml
A3B1705 Radouň Třebušín SO 14.05 17:00 Löffelmann
A3B1706 Počeplice Zahořany NE 15.05 17:00 Valach

IV.třída dospělých sk. "B" 18. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3B1801 Střížovice "B" Počeplice NE 22.05 10:00 Škarka Tomáš
A3B1802 Zahořany Radouň SO 21.05 17:00 Huml
A3B1803 Třebušín Úštěk "B" SO 21.05 17:00 Löffelmann Býčkovice
A3B1804 Lovečkovice Brocno SO 21.05 17:00 Kuti
A3B1805 Libínky Býčkovice SO 21.05 17:00 Fraňous
A3B1806 Sulejovice "B" Robeč NE 22.05 17:00 Mojžíš

IV.třída dospělých sk. "C" 21. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3C2101 Vědomice volno SO 14.05 17:00
A3C2102 Vrbice - Vetlá Podbradec SO 14.05 17:00 Šindelář
A3C2103 Předonín "B" Přestavlky NE 15.05 17:00 Sýkora
A3C2104 Mšené lázně "B" Kleneč NE 15.05 17:00 Pekárek
A3C2105 Račiněves Dušníky "B" SO 14.05 17:00 Starý Jan
A3C2106 Budyně "B" Ctiněves NE 15.05 17:00 Bartůněk
A3C2107 Kostomlaty "B" Vražkov "B" NE 15.05 17:00 Trutnovský Libkovice


IV.třída dospělých sk. "C" 22. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3C2201 volno Kostomlaty "B" NE 22.05 17:00
A3C2202 Vražkov "B" Budyně "B" NE 22.05 17:00 Mikan
A3C2203 Ctiněves Račiněves NE 22.05 17:00 Šindelář
A3C2204 Dušníky "B" Mšené lázně "B" NE 22.05 17:00 Koždoň
A3C2205 Kleneč Předonín "B" SO 21.05 17:00 Vlašič starší
A3C2206 Přestavlky Vrbice - Vetlá NE 22.05 17:00 Šírek
A3C2207 Podbradec Vědomice NE 22.05 17:00 Král

II.třída dorostu - OP 21. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A2101 Mšené lázně Račiněves NE 15.05 10:00 Sýkora
C1A2102 Černiv Sulejovice NE 15.05 10:00 Andrle
C1A2103 Velké Žernoseky Žitenice NE 15.05 10:00 Kuti
C1A2104 Lukavec Čížkovice SO 14.05 09:00 Huml
C1A2105 Pokratice Liběšice NE 15.05 10:00 Barva
C1A2106 Budyně Podlusky NE 15.05 10:00 Pekárek
C1A2107 Bezděkov Straškov - Vodochody NE 15.05 10:00 Bartůněk

II.třída dorostu - OP 22. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A2201 Račiněves Bezděkov NE 22.05 10:30 Andrle
C1A2202 Straškov - Vodochody Budyně SO 21.05 10:00 Frey
C1A2203 Podlusky Pokratice NE 22.05 14:00 Bartoš
C1A2204 Liběšice Lukavec NE 22.05 10:00 Novotný Mir.
C1A2205 Čížkovice Velké Žernoseky NE 22.05 10:00 Došek
C1A2206 Žitenice Černiv NE 22.05 11:00 Fraňous
C1A2207 Sulejovice Mšené lázně NE 22.05 10:00 Sýkora


III.třída dorostu 15. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C2A1501 Vědomice Lovosice "B" NE 15.05 10:00 Toráč
C2A1502 České Kopisty Hoštka NE 15.05 10:00 Ožďan
C2A1503 Milešov Bohušovice NE 15.05 10:00 Chramosta
C2A1504 Úštěk Rovné NE 15.05 10:00 Polívka
C2A1505 Křešice volno NE 15.05 13:30

III.třída dorostu 16. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C2A1601 Lovosice "B" Křešice NE 22.05 14:00 Huml
C2A1602 volno Úštěk SO 21.05 10:00
C2A1603 Rovné Milešov NE 22.05 14:00 Vlašič starší
C2A1604 Bohušovice České Kopisty SO 21.05 14:00 Šírek
C2A1605 Hoštka Vědomice NE 22.05 10:00 Mikan

II.třída starších žáků - OP 17. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A1701 Straškov - Vodochody Lukavec SO 14.05 10:00 Hořejší
E1A1702 Podlusky Hoštka NE 15.05 10:00 Novotný Mir.
E1A1703 Čížkovice Pokratice NE 15.05 10:00 Mrvík
E1A1704 Úštěk Velké Žernoseky SO 14.05 10:00 Mikan
E1A1705 Žitenice Rovné SO 14.05 10:00 Andrle
E1A1706 Bezděkov Terezín SO 14.05 10:00 Šírek

II.třída starších žáků - OP 18. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A1801 Lukavec Bezděkov SO 21.05 10:00 Ožďan
E1A1802 Terezín Žitenice SO 21.05 10:00 Starý Jan
E1A1803 Rovné Úštěk SO 21.05 14:00 Vlašič starší
E1A1804 Velké Žernoseky Čížkovice SO 21.05 10:00 Sýkora
E1A1805 Pokratice Podlusky SO 21.05 10:00 Novotný Mir.
E1A1806 Hoštka Straškov - Vodochody SO 21.05 10:00 Toráč

III.třída starších žáků 21. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A2101 Vědomice volno SO 14.05 10:00
E2A2102 Černiv Křešice SO 14.05 10:00 Chramosta
E2A2103 Polepy Budyně SO 14.05 10:00 Škarka Tomáš
E2A2104 Bříza Mšené lázně SO 14.05 10:00 Kuti
E2A2105 Lounky - Chodouny Liběšice SO 14.05 10:00 Šmajsl
E2A2106 Vražkov Třebušín SO 14.05 10:00 Soušek
E2A2107 Kostomlaty Velemín SO 14.05 10:00 Trutnovský

III.třída starších žáků 22. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A2201 volno Kostomlaty SO 21.05 10:00
E2A2202 Velemín Vražkov SO 21.05 10:00 Mojžíš
E2A2203 Třebušín Lounky - Chodouny SO 21.05 10:00 Šmajsl Býčkovice
E2A2204 Liběšice Bříza SO 21.05 10:00 Valach
E2A2205 Mšené lázně Polepy SO 21.05 10:00 Huml
E2A2206 Budyně Černiv SO 21.05 10:00 Kučera Jiří
E2A2207 Křešice Vědomice SO 21.05 10:00 Bartůněk

II.třída mladších žáků - OP 18. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A1801 Litoměřice "C" Travčice ST 11.05 17:00 Škarka Tomáš

II.třída mladších žáků - OP 21. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A2101 Pokratice Litoměřice "C" NE 15.05 14:00 Rouče
F1A2102 Podlusky Třebenice SO 14.05 10:00 Vlašič starší
F1A2103 Štětí Žitenice SO 14.05 13:00 Frey
F1A2104 Bechlín Libochovice SO 14.05 10:00 Šindelář
F1A2105 Lovosice volno NE 15.05 10:00
F1A2106 Podsedice Travčice SO 14.05 10:00 Došek


II.třída mladších žáků - OP 22. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A2201 Litoměřice "C" Roudnice "B" NE 22.05 14:00 Kuti
F1A2202 Litoměřice "B" Podsedice NE 22.05 14:00 Rouče
F1A2203 Travčice Lovosice SO 21.05 13:00 Starý Jan
F1A2204 volno Bechlín SO 21.05 10:00
F1A2205 Libochovice Štětí SO 21.05 10:00 Chramosta
F1A2206 Žitenice Podlusky NE 22.05 09:00 Fraňous
F1A2207 Třebenice Pokratice SO 21.05 10:00 Mikan

II.třída mladších žáků - OP 24. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A2403 Litoměřice "B" Bechlín ČT 19.05 17:30

12.5.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby v centru Ústí nad Labem krátce po jejich pátečním zahájení
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
112

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Elena Holíčková se narodila 	Lucii a Ladislavu Holíčkovým z Roudnice n.L. 10.10. v 10.29 hodin v Roudnici n.L. (3,37 kg a 51  cm).
10

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřice trápí polétavý prach. Radnice hledá zdroj

Litoměřice – Radnice v Litoměřicích umístila do ulic 12 monitorovacích stanic, které mají prověřit důvody zvýšené prašnosti ve městě. Na zvýšený výskyt polétavého prachu si lidé často stěžovali.

AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová. 

Všechny karty na stůl. Zde jsou priority hlavních politických stran

Česká republika - Volby jsou tu. Pokud ještě nejste rozhodnutí, které straně dáte dnes či zítra svůj hlas, superdebata Deníku by vám mohla nabídnout řešení. Kandidáti deseti hlavních stran a hnutí včera představili klíčové priority svých programů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení