Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Obsazení rozhodčích 24. 9.- 2. 10. 2011

Litoměřice - Obsazení rozhodčích.

23.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

II.třída dospělých - OP 7. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A0701 Malé Žernoseky Lovosice "B" SO 24.09 16:30 Sýkora Blažek, Kučera
A1A0702 Třebenice Travčice SO 24.09 16:30 Bartoš Král, Ožďan
A1A0703 Polepy Předonín SO 24.09 16:30 Toráč Huml, Frey
A1A0704 Černiv Libochovice SO 24.09 16:30 Pekárek Oncirk, Chramosta
A1A0705 Lukavec Liběšice SO 24.09 16:30 Došek Mikan, Bobek Petr
A1A0706 Bechlín Mšené lázně SO 24.09 16:30 Hořejší Kuti, Šírek
A1A0707 Terezín Podlusky NE 25.09 13:30 Trutnovský Toráč, Andrle

II.třída dospělých - OP 8. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A0801 Lovosice "B" Podlusky NE 02.10 16:00 Bartůněk Mikan, Bobek Petr
A1A0802 Mšené lázně Terezín SO 01.10 16:00 Škárka Tomáš Šmajsl, Rittich
A1A0803 Liběšice Bechlín SO 01.10 16:00 Hlaváček Huml, Frey
A1A0804 Libochovice Lukavec SO 01.10 16:00 Barva Oncirk, Hanzal
A1A0805 Předonín Černiv SO 01.10 16:00 Starý Milan Šírek, Ožďan
A1A0806 Travčice Polepy NE 02.10 16:00 Novotný Mir. Pekárek, Oncirk
A1A0807 Malé Žernoseky Třebenice SO 01.10 16:00 Andrle Bobek Petr, Mikan

III.třída dospělých sk. "A" 7. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A0701 Bříza Dobříň SO 24.09 16:30 Bartůněk Rouče
A2A0702 Dušníky Kostomlaty SO 24.09 16:30 Novotný Mir.
A2A0703 Litoměřice "B" Rovné "B" NE 25.09 16:30 Soušek Mlékojedy
A2A0704 Počeplice Kleneč NE 25.09 16:30 Husar M. Červenka
A2A0705 Židovice Střížovice SO 24.09 16:30 Starý Jan Polívka
A2A0706 Hoštka Vědomice SO 24.09 16:30 Hlaváček Mecera
A2A0707 Lounky-Chodouny Vražkov SO 24.09 16:30 Andrle

III.třída dospělých sk. "A" 8. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A0801 Dobříň Vražkov SO 01.10 16:00 Husar M. Hubálek
A2A0802 Vědomice Lounky-Chodouny SO 01.10 16:00 Pekárek Rouče
A2A0803 Střížovice Hoštka SO 01.10 16:00 Sýkora
A2A0804 Kleneč Židovice SO 01.10 16:00 Trutnovský Toráč
A2A0805 Rovné "B" Počeplice NE 02.10 16:00 Barva Frey
A2A0806 Kostomlaty Litoměřice "B" SO 01.10 16:00 Soušek Mecera
A2A0807 Bříza Dušníky NE 02.10 16:00 Bartoš Polívka

III.třída dospělých sk. "B" 7. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2B0701 Třebívlice Brňany NE 25.09 16:30 Mrvík Fraňous
A2B0702 Milešov "B" Velemín NE 25.09 16:30 Škárka Tomáš Eichler Medvědice
A2B0703 Libochovany Vchynice SO 24.09 16:30 Šmajsl
A2B0704 Křesín Ploskovice SO 24.09 16:30 Barva Mrvík
A2B0705 Prackovice Pokratice "B" SO 24.09 16:30 Gabriel Eichler
A2B0706 Čížkovice Velké Žernoseky SO 24.09 16:30 Starý Milan Hanzal
A2B0707 Žitenice Bohušovice SO 24.09 16:30 Valach Jahoda


III.třída dospělých sk. "B" 8. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2B0801 Brňany Bohušovice SO 01.10 16:00 Vlašič st. Chramosta
A2B0802 Velké Žernoseky Žitenice SO 01.10 16:00 Novotný Mir. Jahoda
A2B0803 Pokratice "B" Čížkovice NE 02.10 16:00 Huml Kuti
A2B0804 Ploskovice Prackovice SO 01.10 16:00 Hořejší Kučera
A2B0805 Vchynice Křesín SO 01.10 16:00 Fraňous Blažek Sulejovice
A2B0806 Velemín Libochovany SO 01.10 16:00 Koždoň Mrvík
A2B0807 Třebívlice Milešov "B" SO 01.10 16:00 Došek Červenka

IV.třída dospělých sk. "A" 5. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A0501 Černiv "B" Siřejovice NE 25.09 16:30 Fraňous Chotěšov
A3A0502 Radovesice Lukavec "B" NE 25.09 16:30 Kučera
A3A0503 Podsedice Jenčice SO 24.09 13:30 Král
A3A0504 Libochovice "B" Litoměřice "C" NE 25.09 16:30 Blažek
A3A0505 Sulejovice Úpohlavy NE 25.09 16:30 Gabriel
A3A0506 Travčice "B" Bohušovice "B" NE 25.09 16:30 Barva Mikan, Bobek Petr

IV.třída dospělých sk. "A" 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A0601 Siřejovice Bohušovice "B" NE 02.10 16:00 Šírek
A3A0602 Úpohlavy Travčice "B" NE 02.10 16:00 Andrle
A3A0603 Litoměřice "C" Sulejovice SO 01.10 10:15 Král Mlékojedy
A3A0604 Jenčice Libochovice "B" NE 02.10 10:00 Starý Milan Siřejovice
A3A0605 Lukavec "B" Podsedice NE 02.10 10:00 Šmajsl
A3A0606 Černiv "B" Radovesice NE 02.10 16:00 Starý Jan Chotěšov

IV.třída dospělých sk. "B" 5. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3B0501 Brocno Úštěk "B" SO 24.09 13:30 Kuti
A3B0502 Radouň Štětí "B" SO 24.09 13:30 Löffelmann
A3B0503 Býčkovice Lovečkovice NE 25.09 16:30 Starý Milan
A3B0504 Třebušín Střížovice "B" NE 25.09 16:30 Kuti
A3B0505 Libínky volno NE 25.09 16:30
A3B0506 Robeč Vrbice-Vetlá NE 25.09 16:30 Huml Šmajsl, Rouče

IV.třída dospělých sk. "B" 6. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3B0601 Úštěk "B" Vrbice-Vetlá NE 02.10 16:00 Toráč
A3B0602 volno Robeč NE 02.10 16:00
A3B0603 Střížovice "B" Libínky NE 02.10 10:00 Kučera
A3B0604 Lovečkovice Třebušín SO 01.10 13:00 Huml
A3B0605 Štětí "B" Býčkovice NE 02.10 16:00 Vlašič st.
A3B0606 Brocno Radouň SO 01.10 13:00 Löffelmann

IV.třída dospělých sk. "C" 5. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3C0501 Zahořany Račice SO 24.09 13:30 Huml
A3C0502 Přestavlky Straškov-Vodochody "B" NE 25.09 16:30 Mrvík
A3C0503 Budyně "B" Předonín "B" NE 25.09 16:30 Šírek
A3C0504 Dušníky "B" Račiněves NE 25.09 16:30 Pekárek
A3C0505 Ctiněves Mšené lázně "B" NE 25.09 16:30 Hořejší
A3C0506 Libkovice Vražkov "B" NE 25.09 16:30 Hlaváček

IV.třída dospělých sk. "C" 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3C0601 Račice Vražkov "B" NE 02.10 16:00 Richter
A3C0602 Mšené lázně "B" Libkovice NE 02.10 16:00 Sýkora
A3C0603 Račiněves Ctiněves NE 02.10 16:00 Gabriel
A3C0604 Předonín "B" Dušníky "B" NE 02.10 16:00 Hubálek
A3C0605 Straškov-Vodochody "B" Budyně "B" NE 02.10 16:00 Šírek
A3C0606 Zahořany Přestavlky SO 01.10 13:00 Kuti

II.třída dorostu sk. A - OP 5. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A0501 Milešov Pokratice "B" NE 25.09 10:00 Pekárek
C1A0502 Velké Žernoseky České Kopisty NE 25.09 10:00 Andrle
C1A0503 Budyně Mšené lázně NE 25.09 10:00 Sýkora
C1A0504 Čížkovice Žitenice NE 25.09 10:00 Polívka
C1A0505 Chabařovice Bohušovice SO 24.09 11:00

II.třída dorostu sk. A - OP 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A0601 Pokratice "B" Bohušovice NE 02.10 11:00 Ožďan
C1A0602 Žitenice Chabařovice NE 02.10 10:00 Kučera
C1A0603 Mšené lázně Čížkovice NE 02.10 10:00 Huml
C1A0604 České Kopisty Budyně NE 02.10 10:00 Bartůněk
C1A0605 Milešov Velké Žernoseky NE 02.10 10:00 Polívka

II.třída dorostu sk. B - OP 5. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1B0501 Liběšice Křešice NE 25.09 10:00 Valach
C1B0502 Vědomice Bezděkov NE 25.09 10:00 Došek
C1B0503 Straškov-Vodochody Rovné SO 24.09 10:00 Pekárek
C1B0504 Hoštka Úštěk NE 25.09 10:00 Husar M.
C1B0505 Trmice Podlusky NE 25.09 10:00

II.třída dorostu sk. B - OP 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1B0601 Křešice Podlusky NE 02.10 13:30 Kuti
C1B0602 Úštěk Trmice NE 02.10 10:00 Toráč
C1B0603 Rovné Hoštka NE 02.10 13:00 Frey
C1B0604 Bezděkov Straškov-Vodochody SO 01.10 10:00 Došek
C1B0605 Liběšice Vědomice NE 02.10 10:00 Škárka Tomáš

II.třída starších žáků - OP 1. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A0101 Rovné Liběšice ST 28.09 10:00 Frey
E1A0102 Bezděkov Pokratice ST 28.09 14:00 Hořejší
E1A0103 volno Vědomice ST 28.09 11:00
E1A0104 Žitenice Mšené lázně ST 28.09 10:00 Mecera
E1A0105 volno Terezín ST 28.09 10:00
E1A0106 Straškov-Vodochody Hoštka ST 28.09 10:00 Šírek

II.třída starších žáků - OP 5. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A0501 volno Liběšice NE 25.09 10:00
E1A0502 Žitenice Bezděkov SO 24.09 10:00 Ožďan
E1A0503 volno Rovné SO 24.09 10:00
E1A0504 Straškov-Vodochody Pokratice NE 25.09 10:00 Trutnovský
E1A0505 Hoštka Vědomice SO 24.09 10:00 Kuti
E1A0506 Terezín Mšené lázně SO 24.09 10:00 Mikan

II.třída starších žáků - OP 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A0601 Liběšice Mšené lázně SO 01.10 10:00 Novotný Mir.
E1A0602 Vědomice Terezín SO 01.10 10:00 Šírek
E1A0603 Pokratice Hoštka SO 01.10 11:00 Mikan
E1A0604 Rovné Straškov-Vodochody SO 01.10 13:00 Toráč
E1A0605 Bezděkov volno NE 02.10 10:00
E1A0606 volno Žitenice NE 02.10 10:00

III.třída starších žáků 1. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A0101 Lovečkovice Úštěk ST 28.09 10:00 Novotný Mir.
E2A0102 Velemín Budyně ST 28.09 10:00 Koždoň
E2A0103 Bříza Velké Žernoseky ST 28.09 10:00 Vlašič st.
E2A0104 Křešice Vražkov ST 28.09 10:00 Kuti
E2A0105 Polepy volno ST 28.09 10:00
E2A0106 Třebušín Bechlín ST 28.09 10:00 Huml

III.třída starších žáků 5. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A0501 Bříza Úštěk SO 24.09 10:00 Huml
E2A0502 Křešice Velemín SO 24.09 10:00 Koždoň
E2A0503 Polepy Lovečkovice SO 24.09 10:00 Sýkora
E2A0504 Třebušín Budyně SO 24.09 10:00 Andrle
E2A0505 Bechlín Velké Žernoseky NE 25.09 10:00 Toráč
E2A0506 volno Vražkov SO 24.09 10:00

III.třída starších žáků 6. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A0601 Úštěk Vražkov SO 01.10 10:00 Kuti
E2A0602 Velké Žernoseky volno SO 01.10 10:00
E2A0603 Budyně Bechlín SO 01.10 10:00 Starý Jan
E2A0604 Lovečkovice Třebušín SO 01.10 10:00 Kučera
E2A0605 Velemín Polepy SO 01.10 10:00 Došek
E2A0606 Bříza Křešice SO 01.10 10:00 Sýkora

II.třída mladších žáků - OP 3. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A0301 Travčice Lovosice ST 28.09 10:00 Ožďan
F1A0302 Roudnice "B" Libochovice ST 28.09 10:00 Bartůněk
F1A0303 Podlusky Pokratice ST 28.09 09:00 Mikan
F1A0304 Třebenice Žitenice ST 28.09 10:00 Král
F1A0305 Podsedice Litoměřice "B" ST 28.09 10:00 Mrvík
F1A0306 Lukavec Bezděkov ST 28.09 10:00 Andrle
F1A0307 Štětí volno ST 28.09 13:00

II.třída mladších žáků - OP 7. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A0701 Podlusky Lovosice SO 24.09 10:00 Mecera
F1A0702 Třebenice Roudnice "B" SO 24.09 10:00 Polívka
F1A0703 Podsedice Travčice SO 24.09 10:00 Eichler
F1A0704 Lukavec Libochovice SO 24.09 10:00 Blažek
F1A0705 Štětí Pokratice NE 25.09 14:00 Frey
F1A0706 volno Žitenice SO 24.09 10:00
F1A0707 Bezděkov Litoměřice "B" NE 25.09 10:00 Mikan

II.třída mladších žáků - OP 8. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A0801 Lovosice Litoměřice "B" SO 01.10 09:00 Mrvík
F1A0802 Žitenice Bezděkov SO 01.10 10:00 Huml
F1A0803 Pokratice volno SO 01.10 09:00
F1A0804 Libochovice Štětí SO 01.10 10:00 Hanzal
F1A0805 Travčice Lukavec SO 01.10 10:00 Koždoň
F1A0806 Roudnice "B" Podsedice NE 02.10 10:00 Gabriel
F1A0807 Podlusky Třebenice SO 01.10 10:00 Blažek

23.9.2011
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.
70

ANKETA: Zavedli byste přímou volbu starostů?

Geotermální vrt v Litoměřicích.

Stavba výzkumného centra v kasárnách začne už v listopadu

Bývalému starostovi Úštěku hrozí za dotace 10 let vězení

Úštěk - Krajský soud začal projednávat údajné dotační podvody.

Duo Sex Culomets říká: Kulomety jsou víc než pistole

Litoměřice - V Litoměřicích začal v sobotu 14. října osmý ročník divadelní benefice ochotnických souborů. Den před jeho začátkem se v music klubu Baronka konal benefiční večer, kde vystoupilo s premiérou nové hry divadlo Sex Culomets.

ANKETA: Snížili byste počet poslanců a senátorů?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

Stadion má jen bod, dva uletěly s Jestřáby

Litoměřice - Hokejistům litoměřického Stadionu domácí duel 15. kola WSM Ligy nevyšel podle představ. S Prostějovem získali pouze jeden bod, když podlehli 2:3 po prodloužení. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení