VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Obsazení rozhodčích 11. 6. - 19. 6. 2011

Litoměřice - Obsazení rozhodčích.

9.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

II.třída dospělých - OP 25. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A2501 Budyně Lovosice "B" SO 11.06 11:00 Bartoš Škarka Tomáš, Andrle
A1A2502 Travčice Libochovice NE 12.06 17:00 Trutnovský Toráč, Hlaváček
A1A2503 Mlékojedy Liběšice NE 12.06 17:00 Andrle Husar Martin, Mikan
A1A2504 Černiv Podlusky SO 11.06 17:00 Starý Milan Chramosta, Mojžíš
A1A2505 Polepy Terezín SO 11.06 17:00 Starý Jiří Rittich, Bartoš
A1A2507 Úštěk Žitenice SO 11.06 17:00 Košek Frey

II.třída dospělých - OP 26. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A2601 Lovosice "B" Úštěk SO 18.06 17:00 Sýkora Rittich
A1A2602 Žitenice Lukavec ST 08.06 18:00 Starý Jiří Barva, Starý Milan
A1A2603 M. Žernoseky Polepy SO 18.06 17:00 Barva Rouče
A1A2604 Terezín Černiv SO 18.06 17:00 Novotný Mir. Mojžíš
A1A2605 Podlusky Mlékojedy SO 18.06 17:00 Košek Prošek
A1A2606 Liběšice Travčice SO 18.06 17:00 Došek Ožďan
A1A2607 Libochovice Budyně SO 18.06 17:00 Hlaváček Chramosta

III.třída dospělých sk. "A" 25. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A2501 Račice Dobříň SO 11.06 17:00 Husar Martin
A2A2502 Hoštka Střížovice SO 11.06 17:00 Bartůněk
A2A2503 Vražkov Předonín SO 11.06 17:00 Škarka Tomáš
A2A2504 Dušníky Rovné "B" SO 11.06 17:00 Toráč
A2A2505 Bechlín Straškov - Vodochody "B" SO 11.06 17:00 Valach
A2A2506 Bříza Kostomlaty SO 11.06 17:00 Hořejší
A2A2507 Lounky - Chodouny Židovice SO 11.06 17:00 Novotný Mir.

III.třída dospělých sk. "A" 26. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A2601 Dobříň Lounky - Chodouny SO 18.06 17:00 Starý Jiří
A2A2602 Židovice Bříza SO 18.06 17:00 Valach
A2A2603 Kostomlaty Bechlín SO 18.06 17:00 Bartoš
A2A2604 Straškov - Vodochody "B" Dušníky SO 18.06 17:00 Vlašič starší
A2A2605 Rovné "B" Vražkov SO 18.06 17:00 Hořejší
A2A2606 Předonín Hoštka SO 18.06 17:00 Pekárek
A2A2607 Střížovice Račice SO 18.06 17:00 Kuti

III.třída dospělých sk. "B" 25. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2B2501 Prackovice Třebívlice SO 11.06 17:00 Došek
A2B2502 Třebenice Ploskovice SO 11.06 17:00 Sýkora
A2B2503 Pokratice "B" Bohušovice NE 12.06 17:00 Soušek
A2B2504 Čížkovice Libochovany SO 11.06 17:00 Kuti
A2B2505 Velké Žernoseky Velemín SO 11.06 17:00 Oncirk
A2B2506 Brňany Vchynice SO 11.06 17:00 Vlašič starší
A2B2507 Úpohlavy Milešov "B" SO 11.06 17:00 Pekárek


III.třída dospělých sk. "B" 26. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2B2601 Třebívlice Úpohlavy SO 18.06 17:00 Mrvík
A2B2602 Milešov "B" Brňany SO 18.06 13:30 Škarka Tomáš Medvědice
A2B2603 Vchynice Velké Žernoseky SO 18.06 17:00 Škarka Tomáš Sulejovice
A2B2604 Velemín Čížkovice SO 18.06 17:00 Starý Milan
A2B2605 Libochovany Pokratice "B" SO 18.06 17:00 Andrle
A2B2606 Bohušovice Třebenice SO 18.06 17:00 Oncirk
A2B2607 Ploskovice Prackovice SO 18.06 17:00 Hubálek

IV.třída dospělých sk. "A" 21. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A2101 Černiv "B" Lukavec "B" NE 12.06 17:00 Starý Jan Chotěšov
A3A2102 volno Bohušovice "B" SO 11.06 17:00
A3A2103 Podsedice Jenčice SO 11.06 17:00 Šírek
A3A2104 Siřejovice Mlékojedy "B" SO 11.06 17:00 Šmajsl
A3A2105 Křesín Travčice "B" SO 11.06 17:00 Huml Král, Kučera Jiří
A3A2106 Libochovice "B" Radovesice SO 11.06 17:00 Mrvík

IV.třída dospělých sk. "A" 22. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A2201 Lukavec "B" Libochovice "B" NE 19.06 17:00 Trutnovský
A3A2202 Radovesice Křesín SO 18.06 16:00 Fraňous
A3A2203 Travčice "B" Siřejovice NE 19.06 17:00 Husar Martin
A3A2204 Mlékojedy "B" Podsedice SO 18.06 10:15 Bobek Petr
A3A2205 Jenčice volno NE 19.06 11:00 Siřejovice
A3A2206 Bohušovice "B" Černiv "B" SO 18.06 14:00 Kučera Jiří

IV.třída dospělých sk. "B" 21. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3B2101 Libínky Střížovice "B" SO 11.06 17:00 Barva
A3B2102 Sulejovice "B" Lovečkovice NE 12.06 17:00 Král
A3B2103 Robeč Třebušín SO 11.06 17:00 Mikan
A3B2104 Býčkovice Zahořany NE 12.06 17:00 Škarka Tomáš
A3B2105 Brocno Počeplice SO 11.06 17:00 Šindelář
A3B2106 Úštěk "B" Radouň NE 12.06 17:00 Valach

IV.třída dospělých sk. "B" 22. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3B2201 Střížovice "B" Úštěk "B" NE 19.06 10:00 Bartůněk
A3B2202 Radouň Brocno SO 18.06 17:00 Šindelář
A3B2203 Počeplice Býčkovice NE 19.06 17:00 Hořejší
A3B2204 Zahořany Robeč SO 18.06 17:00 Šmajsl
A3B2205 Třebušín Sulejovice "B" SO 18.06 17:00 Mikan Býčkovice
A3B2206 Lovečkovice Libínky SO 18.06 17:00 Frey

IV.třída dospělých sk. "C" 25. kolo
Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3C2501 Přestavlky volno NE 12.06 17:00
A3C2502 Podbradec Kleneč NE 12.06 17:00 Polívka
A3C2503 Vědomice Dušníky "B" SO 11.06 17:00 Andrle
A3C2504 Vrbice - Vetlá Ctiněves SO 11.06 17:00 Löffelmann
A3C2505 Předonín "B" Vražkov "B" NE 12.06 17:00 Huml
A3C2506 Mšené lázně "B" Kostomlaty "B" NE 12.06 17:00 Pekárek
A3C2507 Račiněves Budyně "B" SO 11.06 17:00 Hlaváček

IV.třída dospělých sk. "C" 26. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3C2601 volno Račiněves NE 19.06 17:00
A3C2602 Budyně "B" Mšené lázně "B" NE 19.06 17:00 Soušek
A3C2603 Kostomlaty "B" Předonín "B" NE 19.06 17:00 Polívka Libkovice
A3C2604 Vražkov "B" Vrbice - Vetlá NE 19.06 17:00 Starý Jan
A3C2605 Ctiněves Vědomice SO 18.06 17:00 Král
A3C2606 Dušníky "B" Podbradec SO 18.06 17:00 Šírek
A3C2607 Kleneč Přestavlky SO 18.06 17:00 Krček

II.třída dorostu - OP 25. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A2501 Žitenice Račiněves NE 12.06 11:00 Šírek
C1A2502 Sulejovice Čížkovice NE 12.06 10:00 Ožďan
C1A2503 Mšené lázně Liběšice NE 12.06 10:00 Huml
C1A2504 Černiv Podlusky NE 12.06 10:00 Koždoň
C1A2505 Velké Žernoseky Straškov - Vodochody NE 12.06 10:00 Andrle
C1A2506 Lukavec Bezděkov SO 11.06 10:00 Husar Martin
C1A2507 Pokratice Budyně NE 12.06 10:00 Pekárek

II.třída dorostu - OP 26. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A2601 Račiněves Pokratice NE 19.06 10:30 Kuti
C1A2603 Bezděkov Velké Žernoseky NE 19.06 10:00 Hořejší
C1A2604 Straškov - Vodochody Černiv SO 18.06 10:00 Trutnovský
C1A2605 Podlusky Mšené lázně SO 18.06 10:00 Husar Martin
C1A2606 Liběšice Sulejovice NE 19.06 10:00 Valach
C1A2607 Čížkovice Žitenice NE 19.06 10:00 Chramosta

II.třída starších žáků - OP 21. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A2102 Hoštka Velké Žernoseky SO 11.06 10:00 Mikan
E1A2103 Straškov - Vodochody Rovné SO 11.06 10:00 Vlašič starší
E1A2104 Podlusky Terezín NE 12.06 10:00 Husar Martin
E1A2105 Čížkovice Bezděkov SO 11.06 10:00 Mojžíš
E1A2106 Úštěk Žitenice SO 11.06 10:00 Novotný Mir.

II.třída starších žáků - OP 22. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A2201 Lukavec Úštěk NE 19.06 10:00 Koždoň
E1A2202 Žitenice Čížkovice SO 18.06 10:00 Andrle
E1A2203 Bezděkov Podlusky SO 18.06 10:00 Šírek
E1A2204 Terezín Straškov - Vodochody SO 18.06 10:00 Polívka
E1A2205 Rovné Hoštka SO 18.06 14:00 Hořejší
E1A2206 Velké Žernoseky Pokratice SO 18.06 10:00 Barva

III.třída starších žáků 25. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A2501 Budyně volno SO 11.06 10:00
E2A2502 Křešice Mšené lázně SO 11.06 10:00 Rouče
E2A2503 Vědomice Liběšice SO 11.06 10:00 Šírek
E2A2504 Černiv Třebušín SO 11.06 10:00 Chramosta
E2A2505 Polepy Velemín SO 11.06 10:00 Škarka Tomáš
E2A2506 Bříza Kostomlaty SO 11.06 10:00 Huml
E2A2507 Lounky - Chodouny Vražkov SO 11.06 10:00 Košek

III.třída starších žáků 26. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E2A2601 volno Lounky - Chodouny SO 18.06 10:00
E2A2602 Vražkov Bříza SO 18.06 10:00 Vlašič starší
E2A2603 Kostomlaty Polepy SO 18.06 10:00 Šindelář
E2A2604 Velemín Černiv SO 18.06 10:00 Chramosta
E2A2605 Třebušín Vědomice SO 18.06 10:00 Pekárek Býčkovice
E2A2606 Liběšice Křešice SO 18.06 10:00 Škarka Tomáš
E2A2607 Mšené lázně Budyně NE 19.06 14:00 Král

II.třída mladších žáků - OP 25. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A2501 Žitenice Litoměřice "C" NE 12.06 09:00 Šašek
F1A2502 Třebenice Libochovice SO 11.06 10:00 Došek
F1A2503 Pokratice volno SO 11.06 10:00
F1A2504 Podlusky Travčice SO 11.06 10:00 Toráč
F1A2506 Bechlín Roudnice "B" NE 12.06 10:00 Trutnovský
F1A2507 Lovosice Podsedice NE 12.06 10:00 Kučera Jiří

II.třída mladších žáků - OP 26. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A2601 Litoměřice "C" Lovosice ČT 09.06 17:00 Rouče
F1A2602 Podsedice Bechlín SO 18.06 10:00 Došek
F1A2603 Roudnice "B" Štětí SO 18.06 10:00 Sýkora
F1A2604 Litoměřice "B" Podlusky NE 19.06 10:00 Ožďan
F1A2605 Travčice Pokratice SO 18.06 13:00 Mikan
F1A2606 volno Třebenice SO 18.06 10:00
F1A2607 Libochovice Žitenice SO 18.06 10:00 Kučera Jiří

9.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Litoměřice v hradu obhajovaly kategorii A v programu MA 21.
12

FOTO: Litoměřice v hradu obhajovaly kategorii A v programu MA 21

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Policisté pátrají po Tomáši Kropáčkovi

Litoměřicko - Pohřešovaný Tomáš Kropáček byl naposledy spatřen 15. října ve večerních hodinách, kdy odešel z bydliště své matky v Libochovicích. Odešel neznámo kam a doposud o sobě nepodal žádnou zprávu.

Nehoda se zraněním uzavřela tunel Libouchec na dálnici D8

Libouchec - Vážná dopravní nehoda osobního auta s karavanem v tunelu Libouchec ve směru na Prahu zkomplikovala v pondělí dopoledne dopravu na dálnici D8.

Jak se volilo ve všech městech a obcích na Litoměřicku

Litoměřicko - Přinášíme vám výsledky voleb ve všech městech a obcích v okrese. Hnutí ANO nevyhrálo jen v nejmenší obci, Staňkovicích.

Hattrick Kusého popravil Trhače

Kadaň - Víkendové derby WSM Ligy litoměřického Stadionu proti kadaňským Trhačům bylo vyrovnané. Rozhodnout musela až závěrečná třetina. Na trefu z 57. minuty domácí zareagovat nedokázali. Obrovskou zásluhu na vítězství Stadionu má Denis Kusý, který zaznamenal hattrick.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT