Hosty v úvodní patnáctiminutovce načal dvěma góly kapitán Kokoška. Ještě do poločasu se hlavou prosadil Chrdle a na dvě předešlé gólové přihrávky navázal proměněnou penaltou po faulu na svou osobu také Kozák. Ve druhém poločase pak skóre přesnými střelami zpoza šestnáctky ještě navýšili Radosta s Kmochem.

„Vyhrát v oslabené sestavě   takovým rozdílem nad soupeřem, který nedostává góly a je jedním z nejlepších na jaře, se cení. Fotbalem jsme bavili diváky i sebe," měl trenér vítězů Jiří Kafka na rozdíl od hostujícího Jiřího Němce důvod k maximální spokojenosti. „Celou sezonu se potýkáme s tím, že nedáváme góly zpoza vápna, dnes jsme takové dali tři po krásných střelách. Také proto se zrodil takový výsledek. Na druhou stranu jsme ještě neproměnili několik šancí. Ty měl ale i soupeř a ve dvou nás podržel Malina," dodal.

„Takový zápas blbec jsem ještě neviděl. To je snad možné jednou za padesát let. Vacho si nesáhl na balon a šestkrát ho vyndal. Do čeho domácí kopli, to tam snad spadlo.  Brzy jsme inkasovali dva góly a třetí rozhodl. Na začátku druhé půlky jsme měli tři loženky, mohli zápas zdramatizovat, ale my bychom branku nedali, kdyby se hrálo 14 dní a 14 nocí. Herně to sice nebylo na  6:0, ale kluci už jsou asi uspokojení a chtějí hrát na krásu. To ale nejde," poznamenal manažer poražených Ján Kudlička. 

Neratovice - Brozany 6:0

Branky: 4. a 15. Kokoška, 56. Radosta, 30. Chrdle, 42. Kozák z pen., 73. Kmoch, poločas 4:0, r. Štefan, 150.
Brozany: Vacho – Cibulka, Džuban, Uka, Bittengel – Kühn, Zadina, Franc, Marič – Sýkora, Benda.