Brozany přivezl do Blšan kouč Jiří Němec. Bývalý reprezentační kapitán, a jeden čas také opora Chmelařů v jejich světlejších časech, naordinoval svým svěřencům účinnou taktiku.

Sto padesát diváků vidělo tlak hostů hned od úvodu. Blšany, opět s problémy se skládanou sestavou, chybovaly až příliš často v rozehrávce a do zakončení se prakticky nedostávaly. To hosté byli daleko aktivnější. Už ve 4. minutě se zastřeloval Havrda, v 17. zachraňoval blšanský gólman Krabec před Horou. Úspěšně si vedl brankář, který tentokrát nahradil chybějícího Klímu, i v 18. minutě. V 25. ale už byl krátký na odražený míč, který se dostal před hostujícího Kopeckého 0:1.

Dva nula pro Brozany to bylo už o tři minuty později. Blšany zbytečně ztratily balon na polovině hřiště, přesnou přihrávku hostů mezi obránce Chmelařů zužitkoval Mašanský. K vůbec první střele na bránu Brozan se Blšany dostaly až ve 30. minutě. Matuchův pokus ale neměl šanci na úspěch. Naopak svěřenci trenéra Jiřího Němce mohli litovat neproměněných šancí v 38. a 39. minutě. Standardní situaci, kterou zahrával ve 44. minutě Pešula, pak skončila těsně nad bránou Krabce. Když i druhý poločas začal tlakem Sokola, nečekali už fanoušci Chmelařů žádný radostný okamžik. Ten ale přece jen přišel v 52. minutě. Na 1:2 snížil Razím.

Brozany se ale po obdržené brance rychle vzpamatovaly a v 58. pojistily vítězství. Zbytek utkání pak už příliš pohledného fotbalu nenabídl. Početná skupina fandů Brozan mohla hlasitě oslavovat, naopak domácí mají opět o čem přemýšlet.

Blšany - Brozany 1:3

Branky: 52. Razím - 28. a 58. Mašanský, 25. Kopecký, ŽK 2:1, poločas 0:2, r. Martínek, 150.

Brozany: Vacho - Tupý, Vaněk, Pešula, Kühn Vít. Brožík (79. Vacek), Havrda (70. Hutta), Kopecký, Hora Gnahoui (87. Vr. Brožík), Mašanský.