„Divácky atraktivní zápas, kdy se bylo stále na co koukat. Obě mužstva preferovala útočné pojetí hry a šancí bylo na obou stranách hodně. Úvod byl vyrovnaný, pak převzali iniciativu hosté a patřil jim střed hřiště.

Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a utkání bylo stále otevřené. Hrálo se možná až příliš tvrdě, o čemž svědčí skóre 7:5 na žluté a 1:1 na červené karty. V prodloužení se hrálo nahoru – dolů.

Skončilo to nakonec smírně a rozhodovat musely penalty. S těmi jsme si poradili lépe a postoupili do 1. kola MOL Cupu, kde nás doma čeká v sobotu 30. července od 17 hodin účastník druhé nejvyšší soutěže FK Ústí," prozradil sekretář Milan Plíšek.

Štětí - Turnov 3:2 pen.

●Branky: Malák, Slanička – Papoušek, Horák, ŽK 6:4, ČK Hrdý – Tvrdý, poločas 1:0, r. Duda, 150.
●Štětí: Michovský – Čámský(67. Mencl), Šimral, Hrdý, Vacek – Kucler, Malák (59. Slanička), Tichý, Stejskal (67. Böhm) – Belák, Vokoun.