Do přestávky padly dvě branky, když nejprve po čtvrthodince hry udělal Valter kličku a vybíhajícímu gólmanovi Hůlovi, míč z jeho kopačky skončil na tyči a následně se od Kunarta odrazil do sítě. O dvanáct minut později propálil Hlaváče Śebek a bylo srovnáno.

V první půli měli hosté dvě velké šance, ale Kubík sám před gólmanem pálil nad branku a stejně se vedlo Polcarovi.

Po přestávce už se hrálo podle not domácích. Nejprve se z odraženého míče perfektně trefil Bubeníček a tři minuty před koncem stejný hráč posadil míč na hlavu Pikla a ten potvrdil postup.

Z druhého poločasu uběhlo sedm minut, do odraženého míče se z hranice velkého vápna ukázkově opřel Tomáš Bubeníček a kulatý nesmysl skončil u levé tyče. Šlo o vítěznou trefu a její autor vše pak ještě vyšperkoval přesným centrem na Piklovu hlavu, který potvrdil postup Brozan.

„Z mého pohledu nebylo utkání vůbec jednoduché, Chomutov dobře kombinoval a to nám hlavně v první půli dělalo velké problémy. Po přestávce jsme ale byli lepším týmem a i když už docházely síly, dotáhli jsme utkání do vítězného konce," dodal Bubeníček, který měl radost ze vstřelené branky.

„Byla to moje životní trefa, dosud jsem spíše plnil defenzivní úkoly a ke střelbě jsem se příliš nedostával. Mám z gólu velkou radost a navíc se mi pak povedl i centr na Aleše, i když to bylo se štěstím."

Bubeníček zamířil do Brozan z celku Litoměřicka. „Pocházím z Loun, v mládí jsem se šel do Teplic, tam jsem vydržel do juniorky a pak zamířil do Chomutova v době, kdy hrál Českou fotbalovou ligu. Následoval návrat do Teplic, pak přišly Lovosice a nyní jsem se nedostal do kádru Litoměřicka a zamířil do Brozan."

Nyní čeká v dalším pokračování MOL Cupu na Brozany Benešov. „Bude to samozřejmě těžké, ale chceme vyhrát a byl bych rád, kdyby se nám dařilo i v divizní soutěži a třeba se pokusili o postup," plánuje Bubeníček.

Brozany – Chomutov 3:1

●Branky: Valter, Bubeníček, Pikl – Šebek, ŽK 1:1, poločas 1:1, r. Teuber, 115.
●Brozany: Hlaváč – Bittengel, Studecký, Cibulka, Golovko – Zadina, Šollar (60. Kühn), Bubeníček, Franc (66. Oláh) – Valter (73. Pikl), Benda.