Fotbalový výběr Okresního fotbalového svazu Litoměřicka do 12 let sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve dvoudenním klání nenavázal a obsadil ve finále pásma západ sedmou příčku.

Turnaj, který na hřišti pražského Motorletu pořádala na počest bývalého svazového sekretáře, reprezentačního kustoda i bývalého roudnického trenéra, Komise mládeže FAČR, vyhrál FS Praha.

„Sice jsme vyhráli jen jednou, ale ostudu jsme určitě neudělali. Myslím, že pro některé kluky to byl zážitek třeba na celý život, a věřím, že si pobyt v Praze včetně ubytování užili,“ poznamenal předseda OFS Litoměřice Jan Novotný, který mladým fotbalistům neúnavně fandil.

VÝSLEDKOVĚ:
Konečné pořadí: 1. FS Praha, 2. OFS Praha – východ, 3. OFS Klatovy, 4. OFS Tábor, 5. OFS Cheb, 6. OFS Česká Lípa, 7. OFS Litoměřice.

Výsledky Litoměřic: OFS Litoměřicko – Klatovy 1:0, OFS Litoměřicko – FS Praha 0:1, OFS Litoměřicko – OFS Cheb 1:2, OFS Litoměřicko – OFS Č. Lípa 0:2, OFS Litoměřicko – OFS Tábor 0:3, OFS Litoměřicko – OFS Praha – východ 0:3.