II. třída dorost
1. VOŠ a SOŠ Roudnice B ⋌20 2 2 134:20 62
2. Lovochemie Lovosice ⋌18 4 2 100:29 58
3. Žitenice ⋌16 3 5 81:39 51
4. Lounky-Chodouny ⋌13 4 7 72:51 43
5. Sokol Pokratice ⋌12 4 8 74:65 40
6. FK Viktorie Čížkovice ⋌12 3 9 88:70 39
7. SK Bezděkov ⋌9 3 12 48:74 30
8. Slavoj Sulejovice⋌ 8 4 12 57:70 28
9. Viktorie Budyně ⋌7 6 11 50:62 27
10. Sokol Velké Žernoseky ⋌7 5 12 49:67 26
11. Podřipan Rovné⋌ 8 2 14 67:96 26
12. Slavoj Úštěk ⋌6 3 15 53:94 21
13. Čechie Mšené–lázně ⋌5 1 18 40:85 16
14. FK Schoeller Křešice ⋌4 2 18 39:130 14

Rovné – Čížkovice 1:8 (1:6), 20. Roudnice B – Lovosice 1:1 (1:1), ČK Havránek (L.), r. Andrle, 40. Bezděkov – Mš. lázně 1:0 (0:0), ČK Šimaško – Filc, r. Soukup, 20. Křešice – V. Žernoseky 3:3 (2:1), ČK Červín (V. Ž.), r. Novotný. Sulejovice – Pokratice 1:5 (0:2), r. Došek. Budyně – Žitenice 0:2 (0:1), r. Huml. Úštěk – Lounky 4:3.


ÏII. třída dorost
1. SK Liběšice ⋌14 4 0 79:19 46
2. Sokol Černiv ⋌13 3 3 79:24 42
3. Sokol Milešov ⋌11 0 7 81:43 33
4. SK Předonín ⋌9 5 4 52:36 32
5. Sokol Račiněves⋌ 8 3 8 49:45 27
6. Sokol Hoštka ⋌7 3 8 60:52 24
7. SK Lukavec ⋌7 1 11 38:49 22
8. SK Sahara Vědomice ⋌7 0 11 44:65 21
9. Sokol České Kopisty ⋌6 1 11 43:74 19
10. Viktorie Kleneč ⋌5 2 12 49:111 17
11. SK Hrobce ⋌2 2 14 26:82 8

Kleneč – Račiněves 7:7, Předonín – Č. Kopisty 6:2, Lukavec – Černiv 1:2, Milešov – Vědomice 8:2, Hoštka – Liběšice 2:2.

II. třída starší žáci
1. FK Litoměřice B ⋌18 1 1 194:17 55
2. SK Roudnice B ⋌18 0 2 147:37 54
3. Sokol Pokratice ⋌14 1 5 119:36 43
4. Sokol Straškov ⋌13 2 5 119:56 41
5. Lovochemie Lovosice ⋌12 1 7 83:45 37
6. Dynamo Podlusky ⋌11 1 8 77:51 34
7. FK Schoeller Křešice⋌ 9 3 9 72:67 30
8. SK Lukavec ⋌9 1 12 53:96 28
9. Slavoj Sulejovice ⋌6 1 13 52:105 19
10. Sokol Černiv ⋌3 2 15 27:91 11
11. Slavoj Bohušovice⋌ 1 1 19 23:189 4
12. SK Liběšice ⋌0 2 18 13:189 2

Sulejovice – Křešice 0:5, Roudnice B – Liběšice 14:1, Lukavec – Litoměřice B 0:14, Černiv – Lovosice 0:5, Pokratice – Podlusky 2:4, Straškov – Bohušovice 13:1.


III. třída sk. A
1. FK Viktorie Čížkovice ⋌12 1 1 113:6 37
2. SK Libotenice ⋌11 1 2 84:16 34
3. SK Velemín ⋌9 0 5 72:21 27
4. Sokol Brozany B ⋌8 2 4 73:38 26
5. Sokol Velké Žernoseky⋌ 6 0 8 36:45 18
6. FK Travčice ⋌2 2 10 24:83 8
7. Sokol Libochovany ⋌2 1 11 15:111 7
8. Sokol České Kopisty⋌ 2 1 11 11:108 7

Travčice – Čížkovice 0:10, Č. Kopisty – Libochovany 3:2, V. Žernoseky – Brozany B 6:2.


III. třída sk. B
1. Sokol Hoštka ⋌12 0 2 88:19 36
2. SK Hrobce ⋌11 1 2 96:31 34
3. Slavoj Úštěk ⋌10 1 3 67:28 31
4. Lovečkovice⋌ 7 1 6 72:41 22
5. FK Polepy ⋌5 0 9 38:73 15
6. Lounky-Chodouny ⋌4 1 9 48:76 13
7. Kalich Třebušín ⋌3 0 11 28:89 9
8. Sokol Býčkovice ⋌2 0 12 24:104 6

Třebušín – Býčkovice 4:1, Úštěk – Polepy 1:0, Lovečkovice – Lounky 6:6, Hoštka – Hrobce 7:2.


III. třída sk. C
1. SK Bezděkov ⋌12 2 2 78:15 38
2. Podřipan Rovné ⋌11 1 4 59:35 34
3. Čechie Mšené–lázně ⋌9 2 5 67:33 29
4. Sokol Vražkov ⋌8 2 6 75:44 26
5. Sokol Račiněves⋌ 7 4 5 57:48 25
6. Viktorie Budyně ⋌ 8 1 7 74:74 25
7. Sokol Bříza ⋌7 3 6 72:59 24
8. Podřipan Kostomlaty ⋌1 2 13 35:113 5
9. SK Sahara Vědomice⋌ 0 1 15 19:115 1

Vražkov – Vědomice 10:1, Račiněves – Budyně 4:1, Podřipan Rovné – Bříza 3:4, Kostomolaty – Bezděkov 0:11.

František Čeloud