Poprvé inkasovali už ve druhé minutě, kdy akci z levé strany zakončoval podél gólmana z první Tikovský. V šesté minutě napřáhl těsně za vápnem Fousek a Šírek musel pro míč do sítě podruhé. Hostující tým mohl náskok i zvýšit, před odchodem do kabin ale už další branku nepřidal.

To se mu povedlo až po změně stran. Nejprve měl dost času na přesné zacílení po rychlém kontru a přesné kombinaci Holly a po něm se pěkně trefil Watzka. Milešov je s dvěma body zatím třináctý, Krupka má stejně jako Blšany plný počet.

„Soupeři vyšel skvěle začátek zápasu, v šesté minutě vedl o dva góly a mohl být v klidu. Také hru až do konce prvního poločasu kontroloval. Když jsme se ve druhé půli nadechovali k jakémusi náporu a chtěli jsme to zkusit, srazil nás třetí gól a vyloučení. Přitom za obdobný zákrok na našeho hráče byla chvíli předtím jen žlutá. Ale k rozhodčím se nebudu vyjadřovat. Je na někom jiném, aby to posoudil," dodal sekretář domácích David Zázvorka.

Ten uznal, že soupeř vyhrál zaslouženě. „Krupka byla fotbalovější, hráči dravější, důraznější, zkrátka lepší. Na druhou stranu my jsme tentokrát podali nejhorší výkon v dosavadním průběhu soutěže. Kluci musí začít sami u sebe, neohlížet se na ostatní věci. Musí si uvědomit, že hrajeme přebor kraje, vyšší soutěž, kde nejsou slabé mančafty. Seznamujeme se s tím, změnili jsme herní systém, proto bychom poprosili i fanoušky, aby měli trpělivost."

V dalším kole se Milešov představí ve Vilémově, který sestoupil z divize. „Nevěřím, že podáme dvakrát po sobě tak špatný výkon. I když to bude ve Vilémově hodně těžké, doufám, že něco přivezeme."

Milešov - Krupka 0:4

• Branky: Tikovský, Fousek, Holly, Watzke, ŽK 5:5, ČK Baran (Milešov), poločas 0:2, r. Krutina, 80.
• Milešov: Šírek - Hlaváček, Pa. Pazdera, Pinďák, Chmelař Levý (69. Hajný), Petrik, Hanzl (69. Rendl), Hurt, Baran J. Brabenec.