Přitom to po úvodním duelu na prvenství nevypadalo. S Vehlovicemi (také III. třída) v normální hrací době (2x25 minut) jen remizovaly, ale byly úspěšnější v penaltovém roztřelu.

Poté si ale poradily s Židovicemi a ve svém posledním duelu překvapivě snadno zdolali i I. B třídní Podřipan Rovné. Ten se po prohře 0:4 musel spokojit s druhým místem. Třetí skončily Židovice. „Ta prohra s domácími nás mrzí, ale v tom vedru a jen po krátké pauze jsme toho měli dost," poznamenal židovický „štírek" Marek Beránek, který se jednou gólově prosadil.

„Vloni jsme byli poslední. Už jsem se bál, že to skončí špatně i letos, ale kluci zabrali a vyšlo to. Snad se tady všem zúčastněným líbilo a budou se k nám chtít znovu vrátit," přál si po skončení akce ředitel turnaje a sekretář klubu Martin Plicka.

Memoriál:

Pořadí: 1. Sokol Horní Počaply (8 bodů, skóre 12:2), 2. Podřipan Rovné (6, 6:5), 3. SK Židovice (3,  2:9), 4. Liaz Vehlovice 1 (2:6).

Výsledky:
Horní Počaply – Vehlovice 2:1 np (Trubička – Charvát), Rovné – Židovice 3:0 (Řezáč, Konečný, Sirový), H. Počaply – Židovice 6:1 (Trubička 2, Rejman 2, Šindelář, Dohnal – Beránek), Rovné – Vehlovice 3:1 (Konečný, Komárek, Polák – Najman), H. Počaply – Rovné 4:0 (Trubička 2, Dohnal, Rejman), Židovice – Vehlovice (Broft) 1:0. Rozhodčí: Eder, Němeček, Princ.

Nejlepší brankář: Petr Bánovčin (Horní Počaply), nejlepší střelec: Jaroslav Trubička (5 branek, Horní Počaply).