Když pomineme fakt, že většina mužstev nebyla kompletní a k dosažení pohodové formy má ještě čas několika týdnů, hrála se s jedinou výjimkou poměrně vyrovnaná utkání. Turnaj měl navíc pestré obsazení od FK Křešice, hrající 1. A třídu, přes SK Liběšice (1. B), domácí (III. třída) a Sokol Libínky (IV. třída).

Už v rozřazovacích zápasech bylo vidět celkem 16 gólů. V prvním zápase mezi pořádající TJ a Sokolem Libínky rozhodli domácí zápas ve svůj prospěch 5:2 až po poločase, který skončil 1:1. Velký herní rozdíl nebyl patrný ani v duelu dvou účastníků krajských soutěží. Křešičtí šli do šaten po hubeným vedení 2:1, ale po změně stran nezvládli druhý poločas a odešli ze hřiště s porážkou 4:5.

V boji o 3. místo byl už znát rozdíl výkonnosti, Křešičtí se v kabině po domluvě trenéra Kirchnera vzpamatovali a Libínkám nastříleli devět branek. Také finále přineslo vyrovnaný duel. Domácí, kterým unikl postup do II. třídy víceméně vlastním administrativním pochybením, odcházeli do šaten po prvním poločase smírně 1:1. Po změně stran však hráli proti silnému větru a nedokázali proměnit několik vyložených šancí. Soupeř naopak dokázal využít většinou chyb v obraně do vedení 5:2, poslední slovo v závěru však přece jen měli domácí a upravili stav na končených 5:3. Pořadatelé odměnili výkon nejen družstev, ale i jednotlivců.