Lovosičtí dostali od Sparty bůra

Praha - Vysokou porážkou vstoupili do turnaje v Praze fotbalisté ASK Lovosice, kteří podlehli AC Sparta Praha U19 1:5.

11.1.2016

Ilustrační fotoFoto: archiv

Pražany dostal do vedení už v 11. minutě pěknou trefou Hašek. O chvíli později Marek střelu stejného hráče vyrazil jen na vápno, kde byl připravený Turyna 0:2. Z gólu se radovali i Lovosičtí, po rohovém kopu překonal Štorce Kratochvíl, jenže o pět minut později pláchl obraně Hašek a bylo to 1:3. Ve druhém poločase Sparta přidala ještě dva góly.

„Soupeř je silný i v rámci své soutěže, jsou doopravdy šikovní. Z naší strany to ale nebyl výkon, jaký si představujeme. Byl to klasický novoroční zápas, máme za sebou jen čtyři tréninky a je to ještě takové neotesané. Chceme hrát lepší a kvalitnější utkání, ale byl to dnes skvělý týmový výkon," hodnotil vítězství na klubových stránkách trenér Sparty David Holoubek.

„Brick Cup 2016 je pokračovatelem turnajů s názvy Dragoun Cup, S.O.S. Dekorace Cup, Vyšehrad Cup, Brick Cup a Cobra Cup. Dvakrát zde triumfovala Viktoria Žižkov B (2009 a 2011), jednou Slavia Praha B (2007), Sparta Praha B (2008), Kunice (2010), Mladá Boleslav B (2012) a Arsenal Česká Lípa (2013).

V roce 2014 se turnaj nehrál, až poté po rekonstrukci povrchu hřiště a položení nového umělého trávníku Juta Warrior se sem mužstva vrátila. Loni byli vítězové turnaje hned dva: týmy Kolína a Králova Dvora vyhrály své skupiny, závěrečná utkání o umístění se pak už nehrála," stojí na stránkách vyšehradského Slavoje.

Letos se turnaj vrací k názvu Brick Cup podle hlavního sponzora firmy produkující kvalitní domácí potraviny. Sedm účastníků se střetne systémem každý s každým. Tři utkání byla předehrána již v prosinci.

Z druhé nejvyšší soutěže startuje na Brick Cupu pořadatelský Slavoj Vyšehrad, z ČFL Králův Dvůr a Táborsko B, z divize Aritma Praha a Lovosice, z juniorské ligy Sparta Praha U 21 a z dorostenecké ligy Sparta Praha U 19. Celky Táborska B, Aritmy a Lovosic startují na turnaji poprvé.

Výsledky: Sparta jun. - Sparta dorost 2:2, Sparta jun. - Aritma 3:0, Vyšehrad - Sparta jun. 1:1, Lovosice - Sparta U19 19 1:5.

V neděli 17. ledna hrají Lovosice v Praze na Vyšehradu s Táborskem B (11).

Lovosice - Sparta Praha U19 1:5

•Branky: 29. Kratochvíl - 11. F. Hašek, 17. Turyna, 34. F. Hašek, 62. Sváta, 66. Turyna, poločas 1:3, r. Ulrich.

•Lovosice: Marek - Procházka, Obrtlík, Šalda, Stejskal (54. L. Hrdý), Kočí, Kratochvíl, Šraga, Svátek (64. Trekoval), Holub, Faust (68. T. Hrdý).

11.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Klíma z Litoměřic má nadání. V soutěži ministerstva školství zvítězil.

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Vodoměr. Ilustrační foto.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018.

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.

Nováčci SPD a Piráti chtějí do komunálek

Litoměřicko - Noví poslanci za Litoměřicko otevírají regionální kanceláře.

Stadion odevzdal všechny body Frýdku - Místku

Litoměřice - V sobotu uspěli s Prostějovem, o den později ale hokejisté litoměřického Stadionu v duelu WSM Ligy padli. Přestože měli herní převahu, málokdy dokázali vyzrát na hostujícího gólmana. Dlouhou dobu kališníci drželi krok i výsledkově. O definitivním vítězství hokejistů Frýdku-Místku rozhodl až závěr třetí třetiny,