„Naše výhra je podle mě zcela zasloužená. Byli jsme od první minuty lepší. Hned v úvodu měl tutovku Macháček, ale zblízka trefil jen gólmana. Pak chyběl krok k míči Lenertovi, další velkou příležitost měl Krpeš. Do 15. minuty jsme klidně mohli vést 3:0. Bohužel se tak nestalo. Domácí se poprvé dostali na dostřel až ve 43. minutě, ale hned byli úspěšní.

Druhá půle byla na jednu bránu. Na plac přišel Podrazil, který připravil dva góly. Nejprve našel v 61. minutě Macháčka a o něco později přihrával Espinosovi, který šajtlí skóroval podruhé. S výkonem jsme spokojení. Pomohlo také, že se nehrálo přímo v Litoli, ale v nedaleké Lysé, kde mělo hřiště přece jen mnohem lepší kvalitu," poznamenal trenér vítězů Antonín Marčaník.

"Potěšili nás kluci z dorostu, v útoku a pak i v obraně zahrál Lenrt, vedlo se i Perknerovi. Ve středu hrajeme v Čížkovicích od 18 hodin s Krupkou, v sobotu nás čeká v dalším kole poháru Admira. V těchto dnech ještě řešíme, kde budeme hrát."

FK Litol - ASK Lovosice 1:2

•Branky:Cáska - Macháček, Espinosa, poločas 1:0, 150.

•Litol:Rathouský - Novotný, Černý, Bohdan, Dzurko - Cáska, Křivánek, Ezeala, Jareš - Herzán (54. Herajn), Ježek.

•Lovosice:Šafránek - Hušek (88. L. Hrdý), Obrtlík, Stejskal, T. Hrdý - Trnka, Macháček, Krpeš (55. Podrazil), Perkner (55. Espinosa) - Bukač, Lenrt.