„Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně, což se nám podařilo. V desáté minutě se dostal do velké šance Valenta, ale neproměnil. Za čtyři minuty už jsme z brejku prohrávali 0:1," uvedl Antonín Marčaník, trenér Lovosic.

Prakticky podobný scénář následoval i v dalších minutách zápasu. Lovosičtí byli aktivnější a několik šancí nedokázali proměnit. Za to byli potrestáni ve 39. minutě, kdy domácí zvýšili na 2:0.

„Do druhého poločasu jsme nasadili Bandu, který naší hru rozhýbal. Nejprve sám snížil a po jeho rohovém kopu vyrovnal Obrtlík. Poté se nádherně do šibenice trefil Faust a vedli jsme 3:2. V této chvíli to vypadalo na 3 body, bohužel domácí začali nakopávat balóny a z jedné takové situace hlavou vyrovnali," řekl Marčaník.

Závěr byl hektický, Lovosičtí šli v 93. minutě dva na jednoho, ale situaci nevyřešili ideálně. „Mohli jsme vyhrát, ale vzhledem k průběhu zápasu musíme bod brát," dodal Marčaník. 

Souš - Lovosice 3:3

Branky Lovosic: Banda, Obrtlík, Faust.
Lovosice: Vavrek – Uka, Stejskal, Obrtlík, Hušek – Trnka (46. Banda), Macháček, Beran, Faust – Bukač  (70. Rada), Valenta (90. Kühn)