Litoměřičtí ztratili zbytečně dva body

Litoměřice /FOTOGALERIE/ - Rozjetý domácí FK Litoměřice po třech plných ziscích v koutku duše kalkuloval s tím, že se objeví na jeho kontě už 23 bodů a do dalších zápasů půjde v klídku. Tentokrát ale zbytečně ztratil.

12.4.2010

Litoměřice - Horní Jiřetín.Foto: Deník/Václav Sedlák

„To mohu jenom potvrdit. Přitom jsme duel rozehráli podle našich představ. Už ve druhé minutě střela Stejskala orazítkovala pravou tyč a jinak v utkání výborně hrající Hranička dorážku nestihl. Nedlouho poté byl sudí k obraně soupeře tolerantní, když právě na Hraničku neodpískal penaltu. Nicméně v 15. minutě po perfektní akci Hranička – Grunert druhý jmenovaný otevřel skóre krásnou střelou z hranice velkého vápna. Být v koncovce přesnější, mohlo být o osudu duelu rozhodnuto. Mohli jsme při troše nezbytného fotbalového štěstí přidat pojistku. Nestalo se,“ smutnil předseda klubu Radek Bania.

„Hosté pak využili jednu z mála útočných akcí a po naší chybě skórovali. Přitom první ránu stihl Divecký obdivuhodným reflexem vyrazit, ale na dorážku byl už krátký. Naše snaha naplno bodovat se míjela účinkem, přestože jsme měli proti deseti hráčům soupeře k dispozici od 37. minuty přesilovku, neboť byl vyloučen Vomáčka. Netrpělivě čekáme na návrat dlouhodobě zraněného Petruse, který v týdnu začne s lehkým tréninkem.

Litoměřice – H. Jiřetín 1:1

Branky:
Grunert – Šefčík, ŽK 3:4, ČK Vomáčka (H. Jiřetín), poločas 1:1, r. Kratina, 250.
Litoměřice: Divecký – Novotný, Svoboda, Novák, Smetana – Rondoš (46. Rosocha), Grunert, Rapavý, Hurt (60. Vlasák) – Hranička (75. Páša), Stejskal.

12.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Deník nám fandí

DENÍK NÁM FANDÍ: V pondělí představíme ženský tým ČFK Brňany

Specialista na počítačovou techniku Pavel Grunzner.

Jak chránit svůj počítač před hackery? Používejte selský rozum, říká odborník

Rekordní koleda. Lidé dali Třem králům statisíce korun

Litoměřicko - Výtěžek přesáhl ten loňský o desítky tisíc. Pomohou nemocným.

Litoměřická radnice přispěla hasičům na vybavení

Litoměřice - Stotisícový dar od města Litoměřice opět pomohl profesionálním hasičům.

Telnice - O víkendu panovaly na Telnici ideální lyžařské podmínky. Podívejte se na naší fotogalerii.

Stadion udeřil až v poslední třetině

Litoměřice - Utkání 41. kola WSM Ligy by se v klidu mohlo nazvat reklamou na hokej. Oba týmy předvedly velmi aktivní hru s velkým množstvím střeleckých příležitostí, které zachraňovali velmi obětaví gólmani.