Tato skutečnost se promítla do jednoznačné převahy hostitele, ale zakončení do přestávky – to byla střelba pánu bohu do oken. Nepsaným pravidlem je: když velkoryse pozahazujete své šance, rádi vás za to potrestáme. Stalo se poměrně záhy. Po čtvrt hodince hry utekl zleva Fišer, odcentroval a Šustr ve snaze odkopnout míč z první trefil vlastní bránu. Gólman Starczewski se stačil pouze za balonem ohlédnout.

Po přestávce se snažil papírový favorit smazat nepříjemné manko. "Nic jsme nepodcenili. Snažili jsme se hrát ještě s větší pozorností dozadu a současně zaskočit soupeře brejkem. Za to, že jsme nepovolili rezervě FK dostávat se do gólovek, musím znovu mužstvu vyslovit uznání," konstatovala někdejší opora vršovických klokanů, trenér Sokola Pavel Chaloupka.

Jeho protějšek Michal Slabý konstatoval stručně: "Jedna věc je velká územní převaha, na druhé straně dvě chyby obrany, které dokázal soupeře s chutí potrestat. Tomu se říká stoprocentní střelecká potence."

 Litoměřicko B – H. Jiřetín/Litvínov 0:2

Branky: 15. vlastní, 84. Persona, ŽK 0:4, poločas 0:1, r. Flade, 30.

Litoměřicko B: Starczewski – Šimkovský, Šustr, Brůžek (46. Dvořák), Pekař – Batryn (46. Dufek), Grunert, Valenta – Heřman (46. Písař), Blažek (70. Šimurda), Kolmistr (70. Novotný).

 Mojmír Strachota