Zatímco na hřišti Žatce libišský trenér Jiří Kabyl vyměnil dva hráče ještě v průběhu prvního poločasu, tentokrát si větší rošádu nechal na přestávku, kdy sestavu oživil hned na třech postech. Hosté v té době vedli po nedorozumění v zadních řadách domácích 1:0, a to ještě předtím nastřelili břevno.

„V prvním poločase jsme se nemohli přes jejich obranu dostat. Prostřídali jsme a druhá půle byla výborná," pochval si trenér Libiše. Jeho týmu se po deseti minutách druhé části podařilo srovnat po „ukopnutí" jednoho ze stoperů.

Po dalších deseti minutách ale hosté z brejku rozebrali domácí obranu a Stožický jim rutinním zakončením vrátil vedení. Další změna skóre přišla až v nastaveném čase, kdy po rohu jeden z obránců zasáhl místo míče Kolíska. Libišský brankář Jungr si proměněnou penaltou „přidělal" práci. V rozstřelu mu sice hned v úvodu pomohla tyč, na další bod to ale nakonec nestačilo.

„Nadšen jsem z bojovnosti, pět minut před koncem jsme trefili tyč, rvali jsme se do poslední chvíle a nakonec zaslouženě vyrovnali. Na výsledku se podílelo celé mužstvo. Střídající kluci přinesli oživení," dodal Jiří Kabyl.

„Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany, což se hlavně v první půli dařilo. Byli jsme silnější na míči. Bohužel došlo ke zranění M. Dolejšky, který má zlomenou holenní kost. To nás před půlí docela rozhodilo, ale i tak jsme byli blízko výhry. Bohužel. Ale dva body bereme," přiznal litoměřický trenér Štefan Knapík.

Libiš – Litoměřice 2:3 pen. (0:1)

Branky: 54. Baratynsky, 90. Jungr z pk. – 20. Hála, 74. Stožický.
Litoměřice: Pechatý – F. Novotný, Svoboda, M. Dolejška (38. Grunert), J. Dolejška – J. Novotný (60. Horvát), Rapavý, Stožický, Hála (80. Rondoš) – Pavlíček (90. Beran), Krejza (60. Tichý).