Bezděkov – Litoměřice 2:0

Domácí šli už v 18. minutě do deseti. Ve 29. minutě ale napřáhl z přímého kopu Job a Divecký plachtil marně. Míč skončil z dobrých pětadvaceti metrů v šibenici. Také druhý gól byl výstavní, v 69. minutě se do míče z voleje opřel Klimeš a Divecký se tentokrát díval pro změnu do druhé šibenice. „Chtěl bych ten gól věnovat kamarádovi, který nedávno odešel,“ byl i po utkání skleslý autor úspěšné trefy. Litoměřičtí se k soustavnějšímu tlaku nedostali. Naopak mohli inkasovat po průniku Pištory.

„V úvodu jsme byli zakřiknutí, navíc pak byl vyloučen Čížek. Po té parádě Joba jsme se ale zvedli. Ve druhé půli jsme hosty do ničeho nepustili. Navíc se další parádní trefou blýskl Klimeš. Kluci zasluhují pochvalu za to, jak skoro celý zápas v deseti odmakali. Litoměřicím jsme zase odskočili, takže jsme spokojeni,“ přiznal jeden z domácích trenérů Petr Satrapa.

„Řekl bych, že to byl vyrovnaný zápas. Domácí vystřelili snad třikrát, čtyřikrát na bránu. Ale dali dva pěkné góly, které se hned tak nevidí. Že jsme hráli proti deseti pro nás velká výhoda nebyla. Nedokázali jsme si s tím poradit. Na to vyloučení jsem reagoval, chtěl jsem, aby si kluci vlezli na dva útočníky osobně a zbytek to posunul. To ale hráči nepochopili. V druhé půli jsme to chtěli změnit, ale nemělo to přínos. Dělali jsme příliš chyb v postupném útoku, kazili přihrávky. Centry jsme posílali vzduchem, i když tam byli vysocí domácí obránci. Je to i otázka psychiky. Přece jen, ten mančaft ještě v sezoně nevyhrál. V kabině můžete říkat, co chcete, ale na hřišti pak hráči reagují úplně jinak,“ říkal hostující trenér Jaromír Mixa.

Branky: Job, Klimeš, ŽK 3:1, ČK J. Čížek (Bezděkov), poločas 1:0, r. Baum, 110.
Bezděkov: Sailer – Brůža, Řezníček, J. Čížek, Čaněk – Huja, Job, Klimeš (90. Matoušek), Bartůněk (82. Adelt) – Sviták, O. Čížek (72. Pištora).
Litoměřice: Divecký – Farkaš (46. Páša), Novotný, Klokočník, Smetana – Koláček, Grunert, Vlasák, Hurt (73. Rondoš) – Stejskal, Šimáček.