Proboštov – Litoměřice 1:0

„Ten zápas už spěl k našemu tradičnímu výsledku, tedy 0:0. Nakonec jsme ale smolně prohráli,“ povzdychl si litoměřický trenér Milan Chlouba, který byl tentokrát s předvedenou hrou spokojený.

„V prvním poločase jsme byli aktivnější, přestříleli jsme domácí snad 6:2. Největší šanci měl Vlasák v 19. minutě, když šel sám na bránu. I ve druhém poločase se hrál z obou stran útočný fotbal. Na můj vkus až moc. Šance se střídaly, nás při těch proboštovských dvakrát podržel Divecký.

V 68. minutě byl vyloučen jeden domácí hráč za jasné podražení Hurta, chvíli po něm i Záveský, takže jsme měli výhodu dvou hráčů v poli. Jenže pak dostal přísnou druhou žlutou i náš Hurt a v 89. minutě po zákroku Grunerta kopal Proboštov penaltu, kterou proměnil Sedlák. Mohli jsme ještě srovnat, ale Kuba Grunert hlavičkoval v tutovce vedle,“ smutnil Milan Chlouba.

V sobotu dopoledne hostí Litoměřice celek Střekova.

Branka: Sedlák z pen., poločas 0:0, ČK 2:1.
FK Litoměřice: Divecký – Farkaš (85. Dufek), Novotný, Klokočník, Rapavý (83. Rapavý) – Kocman – Hurt, Smetana, Grunert, Koláček – Vlasák. ⋌