Litoměřice – Střekov 2:3

„Kdo ten zápas viděl, musel uznat, že jsme byli lepší. Bohužel na to se samozřejmě nehraje. Hosté v podstatě vystřelili třikrát na bránu, ale měli štěstí. Do čeho kopli, to jim tam spadlo. My měli snad sedmnáct střeleckých pokusů a nic z toho. V závěru jsme pouze korigovali výsledek,“ smutnil domácí trenér Milan Chlouba.

Hosté šli do vedení ve 21. minutě, kdy se parádně trefil Vošáhlík. „Předcházela tomu ale chyba. Před hráčem jsme třicet metrů ustupovali. Divecký pěkně trefený míč navíc vůbec neviděl. Ve 32. minutě nás za nedůraz potrestal Jouza. No a v 58. minutě skončil nepovedený centr Baráta od lajny za zády Diveckého potřetí,“ popsal gólové trefy soupeře Milan Chlouba.

Domácí se dostali ke slovu až v závěru. Nejprve se individuálně prosadil střídající Páša, v poslední minutě pak hlavou snižoval Vlasák.

„Klukům dneska opravdu nemůžu vyčíst že nebojovali, nesnažili se. To vůbec ne. Vždyť jsme byli v tlaku, za zápas na nás bylo snad 25 faulů, soupeře jsme tlačili. V závěru jsme po vystřídání hráli dokonce na čtyři útočníky, ale momentálně nám zkrátka chybí hráč, který by dokázal rozhodnout zápas a dotlačit míč do brány. Třeba takový, jakého má Střekov v Jouzovi,“ dodal zklamaný litoměřický kouč.

V dalším kole se Litoměřice představí na hřišti Horního Jiřetína.

Branky: Páša, Vlasák – Vošáhlík, Jouza, Barát, ŽK 1:3, ČK Barát (Střekov), poločas 0:2, r. Valenta, 150.
Litoměřice: Divecký – Smetana, Novotný, Klokočník, Rapavý – Rondoš (70. Páša), Grunert, Kocman, Koláček (58. Satran) – Vlasák, Hranička.