V krajském přeboru hostí od 17 hodin Roudnice poslední Oldřichov a Bezděkov přivítá Tratran Kadaň. Štětí zajíždí na hřiště AFK LoKo Chomutov a Litoměřice do Souše.

V A skupině I. A třídy bude v sobotu hodně veselo v Lovosicích. A nebude to jen díky tomu, že přijede Velké Březno (17). Domácí totiž vybojovali postup do krajského přeboru a chtějí to náležitě oslavit.

Připravili atrakce pro děti i dospělé, ke vstupnému např. podle klubových stránek dostane každý návštěvník párek a pivo. Milešov se představí v Přestanově a České Kopisty v Libouchci.

Fotbalová I. B třída má na programu všechny zápasy až v neděli. V A skupině hrají Liběšice ve Fojtovicích s Heřmanovem a Úštěk hostí o postup usilující Mojžíř.

V B skupině se hrají dvě okresní derby. Zachraňující se Mšené–lázně přívítají Pokratice, které si už v předstihu zajistily vyšší soutěž.

Hrobecký nováček, kterému patří šestá příčka, se může v případě domácího úspěchu dostat před svého rivala ze Straškova.

Podřipan Rovné se se sezonou rozloučí domácím duelem s týmem Trnovan. Křešice jedou do Dubí, Libotenice do Obrnic a Sokol Černiv zamíří na hřiště posledního Baníku Ohníč.