VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledkový servis II. - IV. tříd

Litoměřice – V posledním kole podzimní části okresních fotbalových soutěží dospělých bylo sehráno několik žhavých utkání.

20.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

V okresním přeboru hráči Terezína zvládli derby a z trávníku na čelo útočících Travčic odešli se vztyčenými hlavami. Ve stejné soutěži opět na své půdě zaváhaly Malé Žernoseky, když nestačily na Slavoj Úštěk. Doma se nedařilo ani hráčům Černiva, kteří podlehli těsně rezervě Brozan.

II. třída: Budyně – Podlusky 2:3 (1:2), Šolc 2 – Horák 2, Horejsek, r. Oncirk, 40, Černiv – Brozany B 0:1 (0:1), Qiser, r. J. Starý, 50, Mlékojedy – Dobříň 1:1 (0:0), Pelikán – Pilař, r. Hořejší, 30, Travčice – Terezín 2:3 (1:3), Novák, Krejza – Tintěra, Kekule, Podařil, ČK Mayer (T), r. Došek, 200, Malé Žernoseky – Úštěk 0:2 (0:1), Křeček, Fašiangr, r. Měchura, 50, Žitenice – Libochovice 0:2 (0:1), Menhart, Urban, ČK Weisner (L), r. Valach, 40, Lukavec – Hoštka 3:2, (1:0), Udatný, Červený, Mišány – Lochman, Tuček, r. Pekárek, 60 diváků.

1. Sokol Terezín ⋌11 1 1 30:7 34
2. Sokol Brozany B ⋌9 2 2 43:15 29
3. FK Libochovice ⋌8 2 3 29:13 26
4. FK Travčice ⋌8 1 4 36:23 25
5. Sokol Černiv⋌ 7 3 3 27:17 24
6. SK Lukavec ⋌7 3 3 26:19 24
7. Slavoj Úštěk ⋌6 3 4 23:21 21
8. SK Malé Žernoseky ⋌5 1 7 18:27 16
9. Viktorie Budyně ⋌4 2 7 20:25 14
10. Dynamo Podlusky ⋌3 3 7 16:26 12
11. Žitenice ⋌4 0 9 13:27 12
12. Chemička Dobříň ⋌2 3 8 18:42 9
13. Sokol Hoštka ⋌2 2 9 9:29 8
14. FK Mlékojedy 2005 ⋌1 2 10 14:31 5


III. třída A: Straškov B – Račice 3:1 (2:1), Matulík, Hysman, Rous – Jonák, r. Baka, 40, Bechlín – Rovné B 3:1 (0:0), M. Suchý 3 – Hrstka, r. M. Novotný, 50, Travčice B – Vražkov 0:1 (0:1), Šindelář, r. Došek, 50, Brňany – Židovice 2:2 (1:1), Klempíř, Holomíček – Špinar, Jirásek, r. M. Husar, 50, Dušníky – Střížovice 2:1 (2:1), Doležal a vlastní – Novák, ČK Klíma (D), r. Schmidt, Hrobce B – Polepy 4:4, Lounky – Chodouny v. Předonín 3:1.

1. FK Polepy⋌ 8 2 3 50:34 26
2. Sokol Vražkov ⋌8 2 3 29:20 26
3. FK Bechlín ⋌7 4 2 34:20 25
4. SK Předonín ⋌7 2 4 28:20 23
5. SK Židovice ⋌ 7 2 4 23:22 23
6. ČFK Brňany ⋌ 5 6 2 30:17 21
7. Lounky-Chodouny ⋌ 6 1 6 23:25 19
8. Sokol Straškov B ⋌6 1 6 19:22 19
9. SK Dušniky ⋌6 0 7 26:27 18
10. Podřipan Rovné B⋌ 6 0 7 25:29 18
11. Sokol Račice ⋌3 3 7 22:26 12
12. Dynamo Střížovice ⋌3 2 8 22:29 11
13. FK Travčice B ⋌3 2 8 13:21 11
14. SK Hrobce B⋌ 1 3 9 17:49 6


III. třída B: Bohušovice – Velemín 1:2 (1:0), Hadrbolec – Kunert, Veit, ČK Šafr (B), r. Bartoš, 40, Třebušín – Pokratice B 0:2 (0:2), Hladký 2, r. Kučera, 40, Čížkovice – Vchynice 2:1 (1:0), Čížek, Koždoň , r. M. Svoboda, 50, Lovosice B – Libochovany 5:0 (5:0), Trnka 3, Hladík, Trutnovský, r. J. Novotný, Úpohlavy – Velké Žernoseky 2:2 (2:0), Horký 2 – Záleský, Mačaj, r. Vlašič, 60, Milešov B – Prackovice 7:1 (2:0), Pazdera 2, Polák, Hladík, Brabenec, Samseli – Židůr, r. Andrle, 40, Ploskovice – Třebenice 0:3 (0:1), Červenka 2, Horejsek, r. M. Starý, 30 diváků.

1. FK Lovochemie Lovosice B⋌ 12 1 0 40:6 37
2. Sokol Třebenice⋌ 11 1 1 49:10 34
3. Slavoj Bohušovice⋌ 7 0 6 32:20 21
4. FK Viktorie Čížkovice ⋌6 3 4 36:28 21
5. Sokol Ploskovice ⋌6 3 4 16:19 21
6. Sokol Pokratice B⋌ 7 0 6 28:33 21
7. Sokol Libochovany⋌ 5 3 5 33:26 18
8. Sokol Velké Žernoseky ⋌4 6 3 28:29 18
9. Sokol Úpohlavy ⋌4 3 6 25:20 15
10. SK Velemín ⋌4 3 6 24:32 15
11. FK Vchynice ⋌4 3 6 12:24 15
12. Sokol Milešov B ⋌3 1 9 16:39 10
13. Sokol Prackovice ⋌2 1 10 21:45 7
14. Kalich Třebušín ⋌1 2 10 13:42 5


IV. třída A: Podsedice – Radovesice 1:3 (0:2), Hýř – Koskuba 2, Weisner, ČK Zimák (P), r. Bobek, 40, Bohušovice B – Sulejovice 5:1 (2:0), Vagovič 3, Ruška, Krejčí – Kučera, r. Huml, 30, Siřejovice – Lukavec B 4:3 (2:0), Král 2, Adelt, Vent – Mikula 2, Brejer, r. Huml, 40, Libochovice B – Mlékojedy B 1:0 (1:0), Henychr – J. Novotný, 30, Černiv B – Třebívlice 1:0 (0:0), Nareš, ČK Weis, r. Schmidt, 70 diváků.

1. SK Třebívlice⋌ 8 0 2 27:14 24
2. Sokol Radovesice⋌ 7 2 1 33:11 23
3. FC Siřejovice ⋌5 2 3 31:21 17
4. Sokol Křesín ⋌5 1 4 18:14 16
5. Sokol Černiv B ⋌5 1 4 19:18 16
6. Slavoj Bohušovice B⋌ 4 3 3 21:13 15
7. FK Libochovice B ⋌4 2 4 19:18 14
8. FK Mlékojedy 2005 B ⋌3 3 4 15:16 12
9. Sokol Podsedice ⋌3 2 5 18:20 11
10. SK Lukavec B ⋌1 1 8 14:24 4
11. Slavoj Sulejovice ⋌1 1 8 11:57 4


IV. třída B: Kostomlaty – Lovečkovice 3:2 (1:1), Melichar 2, Krš – Drbal, Horák, r. Hlaváček, 30, Liběšice B – Radouň 1:2 (1:0), Vlk – Šeba, Minarik, r. Vlašič, 50, Počeplice – Sulejovice B 2:2 (0:1), Toman, Běloubek – Lupínek, Přeučil, r. Mikan, 30, Úštěk B – Zahořany 0:1 (0:0), Novák, ČK Svoboda (Ú), r. Valach, 40 diváků.

1. Podřipan Kostomlaty ⋌11 0 0 41:8 33
2. Sokol Radouň ⋌9 1 1 38:7 28
3. Sokol Zahořany⋌ 9 0 2 41:10 27
4. Slavoj Úštěk B ⋌6 1 4 26:20 19
5. Lovečkovice ⋌5 1 5 30:21 16
6. SK Liběšice B ⋌5 1 5 21:25 16
7. Slavoj Sulejovice B ⋌4 3 4 29:17 15
8. Sokol Býčkovice ⋌4 2 5 27:28 14
9. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌3 2 6 23:25 11
10. Sokol Brocno ⋌3 1 7 14:34 10
11. Sokol Robeč ⋌1 0 10 14:70 3
12. Sokol Libínky ⋌0 0 11 5:44 0


IV. třída C: Kostomlaty B – Vražkov B 0:3 (0:2), Fiala 2, Keltner, r. Pekárek, 50, Kleneč – Mšené lázně B 3:0 (0:0), Ludvik, Hlaváček , Martínek, r. Bartůněk, 40, Bříza – Přestavlky 6:1 (5:0), Tesař 5, J. Vošta – Novák, r. Mikan, 40, Ctiněves – Předonín B 3:0 (1:0), Mrňák, Schoř, Černý , r. Sýkora, 30, Vědomice – Podbradec 4:1 (3:0), J. a P. Chládek, Hořejší, Kubín – Kejř, ČK Koš (V), r. Andrle, 60, Račiněves – Budyně B 2:3 (1:2), 30 diváků.

1. SK Sahara Vědomice ⋌9 1 1 36:14 28
2. Sokol Bříza ⋌7 1 3 51:16 22
3. SK Předonín B ⋌7 1 3 43:26 22
4. Sokol Ctiněves ⋌7 1 3 23:16 22
5. Čechie Mšené–lázně B ⋌7 0 4 52:26 21
6. SK Viktorie Kleneč ⋌7 0 4 37:26 21
7. Viktorie Budyně B ⋌6 2 3 27:19 20
8. AFK Přestavlky ⋌4 2 5 11:17 14
9. Sokol Vražkov B ⋌3 1 7 19:35 10
10. Sokol Račiněves ⋌2 2 7 20:29 8
11. Podřipan Kostomlaty B ⋌1 0 10 5:65 3
12. Podbradec⋌ 0 1 10 19:54 1

František Čeloud

20.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
14

V severních Čechách hrozí tvorba náledí a zmrazků

Ilustrační foto
5

Čekají nás Vánoce na blátě. Na Štědrý den bude až pět stupňů nad nulou

FOTO: Skauti přivezli Betlémské světlo rychlíkem z Kolína

Litoměřice - Do Litoměřic opět po roce dorazilo Betlémské světlo. Vlakem z Kolína ho přivezli skauti a na Litoměřickém nádraží ho převzali jejich kolegové ze skautského střediska Radobýl.

Lovosice selhaly v obraně a po čtyřech zápasech prohrály

Úspěšná lovosická série se po čtyřech zápasech zasekla v Brně, Lovci na palubovce předposledního celku tabulky prohráli 29:32.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Litoměřicko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Litoměřického deníku! 18. prosince v něm najdete fotbalisty SK Bezděkov (muži a přípravka r. 2008).

Vánoční Drážďany lákají tisíce Čechů. Riziko terorismu a vyšší ceny jim nevadí

Dresden - V saské metropoli je všude slyšet čeština. I někteří stánkaři mají nabídku v naší mateřštině.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT