II. třída: Libochovice – Černiv 1:1 (Menhart – Prágl), Terezín – Malé Žernoseky 4:0 (Kačírek 2, Ponert, Tintěra), Úštěk – Podlusky 2:0 (Petrus, Michálek), Brozany B – Mlékojedy 3:3 (Štekl, Hála, Krůta – Jarosz 2, Pelikán), Dobříň – Travčice 4:6 (Volf, Pilař, Hoznédl, vlastní – Řebíček 3, Janouš, Krejza, Schmidt), Hoštka – Budyně 2:1 (Tuček, Jelínek – Čorič), Žitenice – Lukavec 1:3 (Šimek – Udatný, Červený, Šenfeldr).

1. Sokol Terezín ⋌8 1 1 23:4 25
2. FK Libochovice ⋌7 1 2 27:11 22
3. Sokol Černiv ⋌6 3 1 24:13 21
4. SK Sokol Brozany B ⋌6 2 2 32:13 20
5. SK Lukavec ⋌6 2 2 23:16 20
6. FK Travčice ⋌6 1 3 29:19 19
7. Viktorie Budyně ⋌ 4 2 4 15:15 14
8. Sokol Malé Žernoseky ⋌ 4 1 5 14:20 13
9. Slavoj Úštěk ⋌3 3 4 16:19 12
10. Žitenice ⋌4 0 6 11:17 12
11. Sokol Hoštka ⋌2 2 6 7:20 8
12. Dynamo Podlusky ⋌1 3 6 11:22 6
13. FK Mlékojedy 2005 ⋌1 1 8 12:26 4
14. Chemička Dobříň ⋌0 2 8 10:39 2


III. třída sk. A: Račice – Travčice B 4:0 (Ulman 2, Běloubek, Jonák), Židovice – Polepy 1:6 (Helebrant – Fibich 4, Horáček, Hosnédl), Dušníky – Bechlín 4:1 (Hejna 2, Hubálek 2 – Mazanec, ČK Florián – Bechlín), Předonín – Straškov B 4:2 (Petík, Hubený, Soušek, Slanička – Mihula 2), Rovné B – Hrobce B 5:1 (Konečný 2, Hrach 2, Sirový – Bareš), Střížovice – Lounky 1:2 (Kozák – Ulisch, Fleischmann).

1. Sokol Vražkov ⋌7 1 2 26:15 22
2. FK Polepy⋌ 6 1 3 38:27 19
3. SK Židovice ⋌6 1 3 14:19 19
4. FK Bechlín ⋌5 3 2 25:16 18
5. ČFK Brňany⋌ 4 5 1 22:12 17
6. SK Předonín ⋌5 2 3 19:14 17
7. Podřipan Rovné B ⋌5 0 5 21:20 15
8. Lounky-Chodouny⋌ 5 0 5 17:20 15
9. Sokol Straškov B⋌ 4 1 5 14:16 13
10. Sokol Račice⋌ 3 3 4 17:17 12
11. SK Dušniky ⋌4 0 6 20:22 12
12. FK Travčice B ⋌2 2 6 11:16 8
13. Dynamo Střížovice ⋌2 1 7 16:25 7
14. SK Hrobce B ⋌1 2 7 12:33 5


III. třída sk. B: Třebenice – Úpohlavy 4:1 (Červinka 2, Vasheitl, Hanousek – Krček), Velemín – Pokratice B 0:2 (Lang, Hladký), Vchynice – Třebušín 3:0 (Kroupa, Stara, Vlček), Ploskovice – Čížkovice 1:5 (Karter – Drátovník 3, Koždoň, Bartoš), Velké Žernoseky – Milešov B 5:1 (Beran 3, Homola, Havrda – Robouský), Prackovice – Lovosice B 1:4 (Židů – Durček 2, Bortlík, Trnka).

1. FK Lovochemie Lovosice B ⋌10 0 0 32:6 30
2. Sokol Třebenice ⋌9 0 1 41:10 27
3. Slavoj Bohušovice ⋌6 0 4 26:15 18
4. Sokol Ploskovice ⋌5 3 2 14:12 18
5. FK Viktorie Čížkovice ⋌5 2 3 32:22 17
6. Sokol Libochovany ⋌4 2 4 30:19 14
7. Sokol Úpohlavy ⋌4 2 4 21:14 14
8. Sokol Velké Žernoseky ⋌3 4 3 22:25 13
9. FK Vchynice ⋌3 3 4 10:16 12
10. Sokol Pokratice B ⋌4 0 6 18:29 12
11. SK Velemín ⋌2 3 5 19:30 9
12. Sokol Prackovice ⋌2 1 7 15:29 7
13. Kalich Třebušín ⋌1 1 8 12:36 4
14. Sokol Milešov B ⋌1 1 8 8:37 4


IV. třída sk. A: Třebívlice – Křesín 4:1 (Čtvrtník, Hrubý, Sailer, Radba – Hrdý), Lukavec B – Libochovice B 1:1 (Červený – Hantsch), Mlékojedy B – Podsedice 1:3 (Krch – Andrle, Bičík, Flig, ČK Ouborný – Zimák), Černiv B – Siřejovice 0:1 (Král), Radovesice – Bohušovice B 1:1.

1. SK Třebívlice ⋌7 0 0 25:10 21
2. Sokol Radovesice⋌ 5 1 1 27:9 16
3. Sokol Křesín ⋌4 1 3 16:11 13
4. Sokol Podsedice ⋌3 2 2 14:12 11
5. FC Siřejovice ⋌3 1 3 24:17 10
6. Slavoj Bohušovice B ⋌2 3 3 15:12 9
7. Sokol Černiv B ⋌3 0 4 13:14 9
8. FK Mlékojedy 2005 B⋌ 2 2 3 11:12 8
9. FK Libochovice B ⋌2 2 4 11:18 8
10. SK Lukavec B ⋌1 1 5 10:17 4
11. Slavoj Sulejovice ⋌1 1 5 9:43 4


IV. třída sk. B: Lovečkovice – Liběšice B 5:6 (O. a P. Šveňha 2, Frumert – Lasche 2, Lepič, Petrus, Mikina, Vojtíšek), Robeč – Libínky 4:0 (Vlach 2, Bača, Valenta), Býčkovice – Počeplice 2:4 (Týř, Jareš – Běloubek 3, Kyček), Radouň – Sulejovice 2:0 (Srba, Kubeš), Kostomlaty – Úštěk B 6:0 (Hrzán 2, Kuchař 2, Pecha, Kotlár), Zahořany – Brocno 7:0 (Marčaník 3, Stejskal, Dvořák, Maděra, Novák).

1. Podřipan Kostomlaty⋌ 8 0 0 28:6 24
2. Sokol Radouň ⋌6 1 1 31:5 19
3. Sokol Zahořany ⋌6 0 2 32:9 18
4. Slavoj Úštěk B⋌ 5 1 2 21:13 16
5. Lovečkovice ⋌4 1 3 22:14 13
6. SK Liběšice B ⋌4 1 3 18:18 13
7. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌3 1 4 19:17 10
8. Slavoj Sulejovice B ⋌2 2 4 14:14 8
9. Sokol Býčkovice ⋌2 2 4 19:23 8
10. Sokol Brocno ⋌2 1 5 8:24 7
11. Sokol Robeč ⋌1 0 7 11:50 3
12. Sokol Libínky ⋌0 0 8 3:33 0


IV. třída sk. C: Kostomlaty B – Ctiněves 0:2 (Mrňák, Pružina, ČK Jakub – K.), Mšené–lázně B – Podbradec 9:2 (Jahoda 3, Červený 2, Dvořák 2, Brzák, Brůža – Matouch 2), Vražkov B – Kleneč 3:5 (Keltner 2, Hrstka – Malý 2, Maršálek, Ludvík, Hlaváček), Předonín B – Račiněves 6:0 (Kušpál 3, Balšánek, Soušek, Horvát), Budyně B – Bříza 2:1 (Čorič 2 – Procházka), Přestavlky – – Vědomice 0:1 (Beran).

1. SK Sahara Vědomice⋌ 7 0 1 24:7 21
2. Čechie Mšené–lázně B ⋌6 0 2 49:19 18
3. SK Předonín B⋌ 6 0 2 36:18 18
4. Sokol Ctiněves ⋌5 1 2 1 7:14 16
5. SK Viktorie Kleneč ⋌5 0 3 32:23 15
6. Sokol Bříza ⋌4 1 3 27:15 13
7. Viktorie Budyně B ⋌3 2 3 15:14 11
8. AFK Přestavlky ⋌3 2 3 8:10 11
9. Sokol Vražkov B ⋌2 1 5 16:27 7
10. Sokol Račiněves ⋌1 2 5 9:19 5
11. Podřipan Kostomlaty B⋌ 1 0 7 3:44 3
12. Podbradec ⋌0 1 7 11:37 1

František Čeloud