II. třída: Úštěk – Dobříň 3:2 (Michálek 2, Roubal – Wolf), Černiv – Žitenice 2:0 (R. Lubas 2), Mlékojedy – Hoštka 3:0 (Beneš 2, Jarosz), Budyně – Terezín 0:0, M. Žernoseky – Libochovice 2:4 (Pospíšil, Hanuš – Musil 2, Oliva, Menhart), Podlusky – Brozany B 0:2 (Bauer, Richtr), Lukavec – Travčice 1:0 (Udatný).

1. Sokol Terezín⋌ 7 1 1 19:4 22
2. FK Libochovice ⋌7 0 2 26:10 21
3. Sokol Černiv ⋌6 2 1 23:12 20
4. SK Sokol Brozany B⋌ 6 1 2 29:10 19
5. SK Lukavec ⋌5 2 2 20:15 17
6. FK Travčice ⋌5 1 3 23:15 16
7. Viktorie Budyně ⋌4 2 3 14:13 14
8. SK Malé Žernoseky ⋌4 1 4 14:16 13
9. Žitenice ⋌4 0 5 10:14 12
10. Slavoj Úštěk⋌ 2 3 4 14:19 9
11. Dynamo Podlusky ⋌1 3 5 11:20 6
12. Sokol Hoštka ⋌1 2 6 5:19 5
13. FK Mlékojedy 2005⋌ 1 0 8 9:23 3
14. Chemička Dobříň ⋌0 2 7 6:33 2


III. třída sk. A: Polepy – Předonín 1:5 (Fibich – Flodr 3, Brychta, Dvořák), Židovice – Račice 1:1 (Čmejla – Páviš), Brňany – Střížovice 5:1 (Sallaba 3, Prošek, Fanta – Došek), Straškov B – Rovné B 2:0 (Mareš, Šimral), Bechlín – Travčice B 0:0, Lounky – Dušníky 5:2 (Fleischmann 3, Řehák, Rivola – Hubálek, Doležal), Hrobce B – Vražkov 1:1 (Job – Fiala).

1. Sokol Vražkov ⋌6 1 2 23:13 19
2. SK Židovice ⋌6 1 2 13:13 19
3. FK Bechlín ⋌5 3 1 24:12 18
4. ČFK Brňany ⋌4 5 0 20:9 17
5. FK Polepy ⋌5 1 3 32:26 16
6. SK Předonín ⋌4 2 3 15:12 14
7. Sokol Straškov B ⋌4 1 4 12:12 13
8. Podřipan Rovné B ⋌4 0 5 16:19 12
9. Lounky-Chodouny ⋌4 0 5 15:19 12
10. Sokol Račice⋌ 2 3 4 13:17 9
11. SK Dušniky⋌ 3 0 6 16:21 9
12. FK Travčice B⋌ 2 2 5 11:12 8
13. Dynamo Střížovice ⋌2 1 6 15:23 7
14. SK Hrobce B⋌ 1 2 6 11:28 5


III. třída sk. B: Čížkovice – Lovosice B 1:3 (Drátovník – Durček, Klement, Kyzlík), Bohušovice – Třebenice 2:1 (Mackovčin, Zavadil – Červenka), Pokratice B – V. Žernoseky 4:2 (Hervert 2, Macel, Fišera – Beran, Maděra), Velemín – Prackovice 3:2 (Huynh 2, Poláček – Čuřík, Koláček), Třebušín – Libochovany 4:1 (M. a R. Novotný, Drábek, Kimmel – Valenta), Milešov B – Vchynice 1:1, Úpohlavy – Ploskovice 0:0.

1. FK Lovochemie Lovosice B ⋌9 0 0 28:5 27
2. Sokol Třebenice ⋌8 0 1 37:9 24
3. Slavoj Bohušovice ⋌6 0 3 25:12 18
4. Sokol Ploskovice⋌ 5 3 1 13:7 18
5. Sokol Úpohlavy ⋌4 2 3 20:10 14
6. FK Viktorie Čížkovice ⋌4 2 3 27:21 14
7. Sokol Libochovany ⋌3 2 4 27:18 11
8. Sokol Velké Žernoseky⋌ 2 4 3 17:24 10
9. SK Velemín ⋌2 3 4 19:28 9
10. FK Vchynice ⋌2 3 4 7:16 9
11. Sokol Pokratice B ⋌3 0 6 16:29 9
12. Sokol Prackovice⋌ 2 1 6 14:25 7
13. Kalich Třebušín ⋌1 1 7 12:33 4
14. Sokol Milešov B ⋌1 1 7 7:32 4


IV. třída sk. A: Sulejovice – Lukavec B 5:3 (Kučera 2, Růžička 2, Přeučil – Macíček, Brejtr, Vlček), Libochovice B – Radovesice 0:2 (Koškuba, Čížek), Křesín – Černiv B 2:0 (Šenfeldr 2), Siřejovice – Podsedice 5:2 (Král 2, Martykán 2, Klas – Bičík, Běžel), Bohušovice B – Třebívlice 1:2 (Krejčí – Čtvrtník, Sailer).

1. SK Třebívlice ⋌6 0 0 21:8 18
2. Sokol Radovesice⋌ 5 0 1 26:8 15
3. FC Siřejovice ⋌4 2 0 29:10 14
4. Sokol Křesín ⋌3 2 2 12:8 11
5. FK Libochovice B⋌ 3 1 3 13:15 10
6. Sokol Černiv B ⋌3 0 3 13:13 9
7. Slavoj Bohušovice B⋌ 1 2 4 12:13 5
8. Sokol Podsedice ⋌1 2 3 9:14 5
9. FK Mlékojedy 2005 B⋌ 1 2 3 7:12 5
10. Slavoj Sulejovice ⋌1 1 5 9:43 4
11. SK Lukavec B⋌ 1 0 5 9:16 3


IV. třída sk. B: Počeplice – Lovečkovice 2:3 (Bartko 2 – P. Šveňha, Drbal, R. Šveňha), Sulejovice B – Zahořany 0:2 (Marčaník, Novák), Liběšice B – Kostomlaty 1:3 (Petrus – Kuchař, Hrstka, Pejcha), Radouň – Robeč 15:0 (Srba 7, Urbánek 2, J. Kubeš 2, Fejfar, Vala, Minařík, Korych), Úštěk B – Libínky 6:0 (Blažek 4, Petrus, Vlček). Utkání Brocno – Býčkovice bylo za stavu 1:5 v 85. minutě ukončeno pro inzultaci hlavního rozhodčího Mikana, ČK Veselý – Brocno.

1. Podřipan Kostomlaty⋌ 7 0 0 22:6 21
2. Sokol Radouň ⋌5 1 1 29:5 16
3. Slavoj Úštěk B⋌ 5 1 1 21:7 16
4. Sokol Zahořany⋌ 5 0 2 25:9 15
5. Lovečkovice ⋌4 1 2 17:8 13
6. SK Liběšice B⋌ 3 1 3 12:13 10
7. Slavoj Sulejovice B⋌ 2 2 3 14:12 8
8. Sokol Býčkovice⋌ 2 2 3 17:19 8
9. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌2 1 4 15:15 7
10. Sokol Brocno ⋌2 1 4 8:17 7
11. Sokol Libínky ⋌0 0 7 3:29 0
12. Sokol Robeč ⋌0 0 7 7:50 0


IV. třída sk. C: Mšené–lázně B – Budyně B 4:3 (Červený 2, Husák, Zoubek – Čerič 2, Drátovník), Kleneč – Kostomlaty B 10:0 (Malý 3, Ludvík 3, Maršálek 2, Hlaváček, Nožka), Ctiněves – Bříza 3:2 (Schoř, Brůža, Lipš – Tesař, Čulík), Vědomice – Vražkov B 7:0 (Kubín 2, J. a P. Chládek, Studnička, vlastní), Podbradec – Předonín B 0:10 (Flodr 2, Gulaš 2, Horák, Hubený, Hlušička, Proška), Račiněves – Přestavlky 0:0 (ČK Křižan – P.).

1. SK Sahara Vědomice ⋌6 0 1 23:7 18
2. Čechie Mšené–lázně B⋌ 5 0 2 40:17 15
3. SK Předonín B ⋌5 0 2 30:18 15
4. Sokol Bříza ⋌4 1 2 26:13 13
5. Sokol Ctiněves ⋌4 1 2 15:14 13
6. SK Viktorie Kleneč ⋌4 0 3 27:20 12
7. AFK Přestavlky⋌ 3 2 2 8:9 11
8. Viktorie Budyně B ⋌2 2 3 13:13 8
9. Sokol Vražkov B⋌ 2 1 4 13:22 7
10. Sokol Račiněves ⋌1 2 4 9:13 5
11. Podřipan Kostomlaty B ⋌1 0 6 3:42 3
12. Podbradec ⋌0 1 6 9:28 1

František Čeloud