Divize B – 13. kolo: Litvínov-Admira 3:2 (2:1). Sokolov B-Vilémov 2:3 (1:1). Čelákovice-Chodov 1:1 (1:1), Kladno B-Č. Brod 3:0 (2:0), ŘEZUZ Děčín-Teplice B 3:2 (2:1). Jirny-Př. Kopanina 5:2 (3:2), Rakovník-Brozany 1:3 (0:1). Most B-Chomutov 0:2 (0:2).

 1. Jirny⋌ 13 11 0 ­2 45:12 33

 2. Český Brod⋌ 13  9 1­ 3 19:16 28

 3. Chomutov⋌ 13  8 2­ 3 24:15 26

 4. Teplice B⋌ 13  8 1 4 ­29:13 25

 5. Brozany⋌ 13  7 3 ­3 23:14 24

 6. ŘEZ Děčín⋌ 13  6 2­ 5 18:23 20

 7. Admira Pra⋌ 13  6 1 ­6 25:20 19

 8. Litvínov⋌ 13  6 1­ 6 24:25 19

 9. Most B⋌ 13  6 0 7 ­18:22 18

10. Čelákovice⋌ 13  5 3 ­5 14:19 18

11. Kladno B⋌ 13  4 2 7 ­19:21 14

12. P.Kopanina⋌ 13  4 2 ­7 15:25 14

13. Vilémov⋌ 13  4 1­ 8 16:29 13

14. Sokolov B⋌ 13  2 4 7 ­16:26 10

15. Chodov⋌ 13  2 3­ 8 11:24  9

16. Rakovník⋌ 13  2 2­ 9 10:22  8

Krajský přebor: 13. kolo: Střekov-Štětí 2:2 (1:1). Litoměřice-Tatran Kadaň 2:1 (1:1). Bílina-Neštěmice 1:2 (0:1). Žatec-Souš 5:1 (3:1). Modrá-LoKo Chomutov 1:4 (0:0). Blšany-Lovosice 3:1 (0:1). Horní Jiřetín-Proboštov 2:0 (1:0). Roudnice-Bezděkov 3:0 (2:0).

 1. Roudnice ⋌ 13 10 2 1 4­4:19 32

 2. Neštěmice⋌ 12  9 2 ­1 39:15 29

 3. L. Chomut.⋌ 12  7 2 3­ 28:20 23

 4. Lovosice⋌ 13  7 2 ­4 21:15 23

 5. Blšany⋌ 13  7 1 ­5 43:26 22

 6. Žatec⋌ 13  5 4­ 4 31:21 19

 7. Souš⋌ 13  5 2 6­ 28:31 17

 8. Modrá⋌ 12  5 2­ 5 22:27 17

 9. H. Jiřetín⋌ 12  4 4­ 4 12:13 16

10. Tn Kadaň⋌ 13  5 1­ 7 19:26 16

11. Bezděkov⋌ 13  4 3­ 6 14:28 15

12. Proboštov⋌ 12  4 1­ 7 22:27 13

13. Štětí⋌ 12  4 1 ­7 17:27 13

14. Střekov⋌ 13  3 4­ 6 22:37 13

15. Litoměřice⋌ 13  1 5 ­7  8:17  8

16. Bílina⋌ 13  2 2 ­9 10:31  8

I. A třída: skupina A: 11. kolo: Milešov-České Kopisty 3:1 (1:0). Soběchleby-Junior Děčín 2:4 (2:1). FK Rumburk-Jílové 1:3 (1:1). Krupka-Velké Březno 6:1 (2:1). Mojžíř-Přestanov 0:0. Šluknov-Libouchec 3:1 (0:1). Modlany – Pokratice 3:0 (1:0).

 1. Krupka⋌ 11 9 2 0­ 31:7  29

 2. Milešov⋌ 11 8 0 ­3 32:19 24

 3. Modlany⋌ 11 7 2 2­ 31:17 23

 4. Jun. Děčín⋌ 11 7 2 ­2 30:17 23

 5. Pokratice⋌ 11 5 3 3­ 27:21 18

 6. Mojžíř⋌ 11 4 4 ­3 29:17 16

 7. Jílové⋌ 11 4 4 3­ 16:12 16

 8. Přestanov⋌ 11 3 3 ­5 16:26 12

 9. Libouchec⋌ 11 3 2­ 6 24:29 11

10. Šluknov⋌ 10 3 2 ­5 12:21 11

11. Č. Kopisty⋌ 11 3 1 7­ 18:21 10

12. V. Březno⋌ 10 2 1 7­ 17:35  7

13. Rumburk⋌ 11 2 1 8 ­10:28  7

14. Soběchleby⋌ 11 1 3 7­ 13:36  6


I. B třída: skupina A: 11. kolo: Benešov nad Ploučnicí-Vaňov 3:0, Srbice-Chabařovice 3:1, Trmice-Březiny 3:1, Česká Kamenice-Chuderov 2:2, Liběšice-Petrovice 0:1, Chlumec-Povrly 4:0, Svádov-Heřmanov 0:3.

 1. Březiny⋌ 11 9 0  ­2 41:16 27

 2. Trmice⋌ 11 7 3  ­1 19:11 24

 3. Petrovice⋌ 11 7 2  ­2 32:22 23

 4. Srbice⋌ 11 6 3  ­2 28:23 21

 5. Chuderov⋌ 11 6 2 ­ 3 26:27 20

 6. Chlumec⋌ 11 5 2 ­ 4 22:19 17

 7. Chabařov.⋌ 11 5 1  5­ 22:16 16

 8. Povrly⋌ 11 4 3­  4 17:26 15

 9. Č. Kamen.⋌ 11 3 4  4­ 15:21 13

10. Svádov⋌ 11 2 5 ­ 4 13:15 11

11. Heřmanov⋌ 11 2 3 ­ 6 22:30  9

12. Benešov⋌ 11 2 2 ­ 7 21:24  8

13. Vaňov⋌ 11 2 2 ­ 7 22:30  8

14. Liběšice⋌ 11 1 0 1­0 13:33  3

I. B třída: skupina B: 11. kolo: Obrnice-Křešice 1:1, Hrobce-Osek 6:2, Trnovany-Souš B 0:1, Libotenice-Rovné 3:0, Hostomice- Lom 9:0, Straškov-Roudnice B 1:1, Dubí-Mšené-lázně 3:3.

 1. Roudnice B⋌ 11 8 1  2 ­44:20 25

 2. Křešice⋌ 11 7 2  ­2 34:21 23

 3. Souš B⋌ 11 7 0  4 ­33:22 21

 4. Libotenice⋌ 11 6 1  ­4 27:17 19

 5. Straškov⋌ 11 5 3 ­ 3 25:20 18

 6. Mšené-láz.⋌ 11 5 3  3­ 18:18 18

 7. Hrobce⋌ 11 5 3  ­3 30:31 18

 8. Rovné⋌ 11 5 1  ­5 25:20 16

 9. Obrnice⋌ 11 4 3  ­4 21:26 15

10. Baník Osek⋌ 11 4 1 ­ 6 20:35 13

11. Trnovany⋌ 11 3 3  ­5 16:20 12

12. Dubí⋌ 11 3 1  ­7 24:24 10

13. Hostomice⋌ 11 2 2  ­7 22:31  8

14. Lom⋌ 11 1 ­0 10 16:50  3