Divize B – 12. kolo: Admira Praha – Most B 2:0 (1:0), Vilémov – Čelákovice 3:1 (1:0). Chodov – Kladno B 1:0 (0:0), Český Brod – ŘEZUZ Děčín 2:1 (1:0). Teplice B – Jirny 3:0 (2:0). Přední Kopanina – Rakovník 2:1 (0:1), Chomutov – Sokolov B 2:1 (1:1). Brozany – Litvínov 1:2 (0:0).

 1. Jirny⋌ 12 10 0 ­2 40:10 30

 2. Český Brod⋌ 12  9 1­ 2 19:13 28

 3. Teplice B⋌ 12  8 1 3 ­27:10 25

 4. Chomutov⋌ 11  7 2­ 2 22:13 23

5. Brozany⋌ 12  6 3 ­3 20:13 21

 6. Admira Pra⋌ 12  6 1 ­5 23:17 19

 7. Most B⋌ 12  6 0 6 ­18:20 18

 8. ŘEZ Děčín⋌ 12  5 2­ 5 15:21 17

 9. Litvínov⋌ 12  5 1­ 6 21:23 16

10. P.Kopanina⋌ 12  4 2 ­6 13:20 14

11. Čelákovice⋌ 11  4 2 ­5 11:18 14

12. Kladno B⋌ 12  3 2 7 ­16:21 11

13. Sokolov B⋌ 12  2 4 6 ­14:23 10

14. Vilémov⋌ 12  3 1­ 8 13:27 10

15. Rakovník⋌ 12  2 2­ 8  9:19  8

16. Chodov⋌ 12  2 2­ 8 10:23  8

Krajský přebor – 12. kolo: Štětí – Roudnice n.L 2:1 (0:1). Neštěmice – Žatec 3:1 (3:0). Souš – Modrá 5:1 (1:0). LoKo Chomutov – Blšany 2:2 (1:2). Lovosice – H. Jiřetín 2:0 (1:0). Proboštov – Střekov 2:2 (0:0). Bezděkov – Litoměřice 2:0 (1:0). Tatran Kadaň – Bílina 1:1 (0:0).

1. Roudnice ⋌ 12 9 2 1 41:19 29

 2. Neštěmice⋌ 11 8 2 1­ 37:14 26

3. Lovosice⋌ 12 7 2 3­ 20:12 23

 4. L. Chomut.⋌ 11 6 2 3 ­24:19 20

 5. Blšany⋌ 12 6 1 5­ 40:25 19

 6. Souš⋌ 12 5 2 5 ­27:26 17

 7. Modrá⋌ 11 5 2 ­4 21:23 17

 8. Žatec⋌ 12 4 4 ­4 26:20 16

 9. Tn Kadaň⋌ 12 5 1 ­6 18:24 16

10. Bezděkov⋌ 12 4 3 ­5 14:25 15

11. Proboštov⋌ 11 4 1 ­6 22:25 13

12. H. Jiřetín⋌ 11 3 4 ­4 10:13 13

13. Štětí⋌ 11 4 0 7­ 15:25 12

14. Střekov⋌ 12 3 3 ­6 20:35 12

15. Bílina⋌ 12 2 2 8­  9:29  8

16. Litoměřice⋌ 12 0 5 7­  6:16  5

I. A třída sk. A – 10. kolo: České Kopisty – Modlany 1:2 (1:1). Jílové – Krupka 0:1 (0:0). Velké Březno – Mojžíř 2:5 (1:2). Přestanov – Šluknov 1:1 (0:1). Libouchec – Milešov 3:4 (1:3). Pokratice – Soběchleby 4:1 (2:0). Junior Děčín – Rumburk 4:0 (1:0).

 1. Krupka⋌ 10 8 2 0­ 25:6  26

2. Milešov⋌ 10 7 0 ­3 29:18 21

 3. Modlany⋌ 10 6 2 2­ 28:17 20

 4. Jun. Děčín⋌ 10 6 2 ­2 26:15 20

 5. Mojžíř⋌ 10 4 3 ­3 29:17 15

6. Pokratice⋌  9 4 3 2­ 26:18 15

 7. Jílové⋌ 10 3 4 3­ 13:11 13

 8. Přestanov⋌ 10 3 2 ­5 16:26 11

9. Č. Kopisty⋌  9 3 1 5­ 15:15 10

10. Libouchec⋌  9 2 2­ 5 20:24  8

11. Šluknov⋌  9 2 2 ­5  9:20  8

12. V. Březno⋌  9 2 1 6­ 16:29  7

13. Rumburk⋌  9 2 1 6 ­ 9:24  7

14. Soběchleby⋌ 10 1 3 6­ 11:32  6

I. B třída sk. A – 10. kolo: Vaňov – Svádov 3:3, Chabařovice – Trmice 0:2, Březiny – Česká Kamenice 5:1, Chuderov – Liběšice 2:1, Petrovice – Chlumec 3:1, Povrly – MSK Benešov n./Pl. 2:2, Heřmanov – Srbice 4:4.

 1. Březiny⋌ 10 9 0 1­ 40:13 27

 2. Trmice⋌ 10 6 3 1­ 16:10 21

 3. Chuderov⋌ 10 6 1 ­3 24:25 19

 4. Srbice⋌ 10 5 3 2­ 25:22 18

 5. Petrovice⋌  9 5 2 2­ 29:21 17

 6. Chabařov.⋌  9 5 1 3 ­19:10 16

 7. Povrly⋌ 10 4 3­ 3 17:22 15

 8. Chlumec⋌ 10 4 2 ­4 18:19 14

 9. Svádov⋌ 10 2 5 ­3 13:12 11

10. Č. Kamen.⋌  9 2 3 4 ­10:17  9

11. Vaňov⋌ 10 2 2 ­6 22:27  8

12. Heřmanov⋌ 10 1 3 ­6 19:30  6

13. Benešov⋌  9 1 2 ­6 17:22  5

14. Liběšice⋌ 10 1 0 9­ 13:32  3

I. B třída sk. B – 10. kolo: Křešice – Dubí 3:1, Baník Osek – Trnovany 2:1, Rovné – FK Hostomice 1:2, SK Viktoria Lom – Straškov 0:4, Roudnice n.L B – Obrnice 7:2, Mšené -lázně – Hrobce 3:3, Souš B-Libotenice 6:3.

1. Roudnice B⋌ 10 8 0 2 4­3:19 24

 2. Křešice⋌ 10 7 1 2­ 33:20 22

 3. Souš B⋌ 10 6 0 4 3­2:22 18

 4. Straškov⋌ 10 5 2 ­3 24:19 17

 5. Mšené-láz.⋌ 10 5 2 3 ­15:15 17

 6. Rovné⋌ 10 5 1 4­ 25:17 16

 7. Libotenice⋌ 10 5 1 4­ 24:17 16

 8. Hrobce⋌ 10 4 3 3­ 24:29 15

 9. Obrnice⋌ 10 4 2 4­ 20:25 14

10. Baník Osek⋌ 10 4 1 ­5 18:29 13

11. Trnovany⋌ 10 3 3 4­ 16:19 12

12. Dubí⋌ 10 3 0 7­ 21:21  9

13. Hostomice⋌ 10 1 2 7­ 13:31  5

14. Lom⋌ 10 1 ­0 9 16:41  3