Divize B: Kladno B – Vilémov 2:3 (2:2). Jirny – Č. Brod 6:1 3:0), Litvínov – Př. Kopanina 3:2 (1:0). Brozany – Admira 3:2 (1:1). Děčín – Chodov 1:0 (0:0). Rakovník – Teplice B 0:1 (0:0). Sokolov B – Most B 1:2 (0:0). Čelákovice – Chomutov odl.

 1. Jirny⋌ 11 10 0 ­1 40:7  30

 2. Český Brod⋌ 11  8 1­ 2 17:12 25

 3. Teplice B⋌ 11  7 1 3 ­24:10 22

 4. Brozany⋌ 11  6 3 ­2 19:11 21

 5. Chomutov⋌ 10  6 2­ 2 20:12 20

 6. Most B⋌ 11  6 0 5 ­18:18 18

 7. ŘEZ Děčín⋌ 11  5 2­ 4 14:19 17

 8. Admira Pra⋌ 11  5 1 ­5 21:17 16

 9. Čelákovice⋌ 10  4 2 ­4 10:15 14

10. Litvínov⋌ 11  4 1­ 6 19:22 13

11. Kladno B⋌ 11  3 2 6 ­16:20 11

12. P.Kopanina⋌ 11  3 2 ­6 11:19 11

13. Sokolov B⋌ 11  2 4 5 ­13:21 10

14. Rakovník⋌ 11  2 2­ 7  8:17  8

15. Vilémov⋌ 11  2 1­ 8 10:26  7

16. Chodov⋌ 11  1 2­ 8  9:23  5

Krajský přebor – 11. kolo: Blšany – Souš 8:4 (5:0).Střekov – Lovosice 0:2 (0:1). Bílina – Bezděkov 0:1 (0:1). Litoměřice – Roudnice 1:2 (1:1), Žatec-Kadaň 1:0 (1:0). Proboštov – Štětí, Modrá – Neštěmice, H. Jiřetín – L. Chomutov odl.

 1. Roudnice ⋌ 11 9 2 0 40:17 29

 2. Neštěmice⋌ 10 7 2 1­ 34:13 23

 3. Lovosice⋌ 11 6 2 3­ 18:12 20

 4. L. Chomut.⋌ 10 6 1 3 ­22:17 19

 5. Blšany⋌ 11 6 0 5­ 38:23 18

 6. Modrá⋌ 10 5 2 ­3 20:18 17

 7. Žatec⋌ 11 4 4 ­3 25:17 16

 8. Tn Kadaň⋌ 11 5 0 ­6 17:23 15

 9. Souš⋌ 11 4 2 5 ­22:25 14

10. H. Jiřetín⋌ 10 3 4 ­3 10:11 13

11. Proboštov⋌ 10 4 0 ­6 20:23 12

12. Bezděkov⋌ 11 3 3 ­5 12:25 12

13. Střekov⋌ 11 3 2 ­6 18:33 11

14. Štětí⋌ 10 3 0 7­ 13:24  9

15. Bílina⋌ 11 2 1 8­  8:28  7

16. Litoměřice⋌ 11 0 5 6­  6:14  5

I. A třída sk. A: Krupka – J. Děčín 2:0(1:0), Mojžíř – Jílové 1:1 (1:0). Milešov – Přestanov 4:1 (0:0). Soběchleby – Modlany 0:4 (0:1). Libouchec – České Kopisty, Šluknov – V. Březno, Rumburk – Pokratice odloženo.

 1. Krupka⋌ 9 7 2 0 ­24:6  23

 2. Milešov⋌ 9 6 0 3­ 25:15 18

3. Modlany⋌ 9 5 2 2 ­26:16 17

4. Jun. Děčín⋌ 9 5 2 2­ 22:14 17

 5. Jílové⋌ 9 3 4 2 ­13:10  13

 6. Mojžíř⋌ 9 3 3 3­ 24:15 12

7. Pokratice⋌ 8 3 3 2 ­22:17 12

 8. Č. Kopisty⋌ 8 3 1 4 ­14:13 10

 9. Přestanov⋌ 9 3 1 5­ 15:25 10

10. Libouchec⋌ 8 2 2 ­4 17:20  8

11. V. Březno⋌ 8 2 1 5 ­14:24  7

12. Rumburk⋌ 8 2 1 5  ­9:20  7

13. Šluknov⋌ 8 2 1 5­  8:19  7

14. Soběchleby⋌ 9 1 3 5 ­10:28  6

I. B třída sk. A – 9. kolo: Povrly – Vaňov 0:0, Liběšice – Březiny 1:4, Chlumec – Chuderov 3:4, Trmice – Heřmanov 3:0, Srbice – Svádov 2:0, Č. Kamenice – Chabařovice, Benešov – Petrovice odloženo.

 1. Březiny⋌ 9 8 0 1 ­35:12 24

 2. Trmice⋌ 9 5 3 1 ­14:10 18

 3. Srbice⋌ 9 5 2 2 ­21:18 17

 4. Chabařov.⋌ 8 5 1 2 1­9:8  16

 5. Chuderov⋌ 9 5 1 3­ 22:24 16

 6. Petrovice⋌ 8 4 2 2 ­26:20 14

 7. Chlumec⋌ 9 4 2 3­ 17:16 14

 8. Povrly⋌ 9 4 2 ­3 15:20 14

 9. Svádov⋌ 9 2 4 3­ 10:9  10

10. Č. Kamen.⋌ 8 2 3 3  ­9:12  9

11. Vaňov⋌ 9 2 1 6­ 19:24  7

12. Heřmanov⋌ 9 1 2 6­ 15:26  5

13. Benešov⋌ 8 1 1 6­ 15:20  4

14. Liběšice⋌ 9 1 0 8 ­12:30  3

I. B třída sk. B: Roudnice B – Křešice 5:0, Libotenice – Osek 6:1, Hostomice – Souš B 0:1, Straškov – Rovné 3:2, Obrnice – Lom 6:0, Trnovany – Mšené-l. 1:0, Hrobce – Dubí 1:0.

 1. Roudnice B⋌ 9 7 0 2 36:17 21

 2. Křešice⋌ 9 6 1 2 ­30:19 19

 3. Libotenice⋌ 9 5 1 3 ­21:11 16

 4. Rovné⋌ 9 5 1 3 ­24:15 16

 5. Mšené-lázně⋌ 9 5 1 3 1­2:12 16

 6. Souš B⋌ 9 5 0 4 26:19 15

 7. Straškov⋌ 9 4 2 3­ 20:19 14

 8. Obrnice⋌ 9 4 2 3 ­18:18 14

 9. Hrobce⋌ 9 4 2 3 ­21:26 14

10. Trnovany⋌ 9 3 3 3 ­15:17 12

11. Baník Osek⋌ 9 3 1 5­ 16:28 10

12. Dubí⋌ 9 3 0 6 ­20:18  9

13. Lom⋌ 9 1 0­ 8 16:37  3

14. Hostomice⋌ 9 0 2 7 ­11:30  2