VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní statistiky II. - IV. tříd

Litoměřice - Přinášíme kompletní výsledkový servis okresních soutěží i se střelci branek a tabulkami.

29.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Václav Sedlák

II. třída: M. Žernoseky – Čížkovice 9:1 (6:1), Durček 5, Janda 2, Hanuš, Šturma – Koždoň, r. Husar, 150. Lukavec – V. Žernoseky 6:0 (3:0), Udatný 4, Červený, Hamza, r. Andrle, 80. Žitenice – Litoměřice B 3:5 (2:3), Baborák, Špic, Šárovský – Lederer 2, Grunert 2, Vlasák, r. Novotný, 60. Budyně – Prackovice 4:1 (1:0), Stuchlý 2, Rážek, Wippler – Židů, ČK Leidner (P.), r. Valach, 60. Dobříň – Libochovice 2:3 (2:1), Mrázek, Kordač – Červený 2, Rohlíček, r. Starý, 40. Podlusky – Mlékojedy 0:1 (0:0), Pelikán, r. Pekárek, 80. Travčice – Roudnice B 2:0 (0:0), Mazánek, Řebíček, r. Mikas, 300.

III. třída sk. A: Rovné B – Bechlín 3:4 (1:2), Vlček, Trč, Cutych – Suchý 3, Točín, r. laik, 30. Straškov B – Lounky 1:5 (0:1), Kloub – Maty 2, Šindela, Řehák, Jirásek, r. Schmidt, 80. Předonín – Hoštka 4:2 (2:1), Dvořák 2, Pětík, Mysík – Sailer, Tuček, r. Sýkora, 60. Vražkov – Židovice 3:3 (3:3), Fiala, Martínek, Szatvar – Beránek, Hosnédl, Špinar, r. Torač, 50. Střížovice – Bříza 4:3 (3:1), Mencl 4 – Pešek 2, Tesař, ČK Uřídil – Šatra, r. Biolek, 80. Dušníky – Račice 3:2 (2:0), Honzajk, Hejna, Kyryk – Guriš, Arazim, r. Vlašič, 80. Kleneč – Polepy 4:8 (2:4), Drobný, Krejčí, Ber, Šindelář – Fibich 5, Vácha 2, Jerman, r. Zaňka, 50.

III. třída sk. B: Terezín – Vchynice 3:0 (2:0), Tintěra, Hubáček, Lepič, r. Pekárek, 60. Velemín – Libochovany 4:3 (3:2), Navrátil 2, Lache, Suchý – Venclák 2, Bouček, r. Gerstenberger, 40. Zahořany – Ploskovice 0:4 (0:1), Svoboda 2, Kosař, Vojtěch, r. Janda, 70. Třebušín – Lovosice B 5:0 (1:0), Novotný 2, Mužík, Krysl, Křikava, r. Mikas, 50. Brozany B – Bohušovice 4:0 (0:0), Bauer 2, Kühn, Novotný, r. Mikan, 80. Lovečkovice – Brňany 3:3 (2:2), Králíček, Novotný, Baštík – Salaba 2, Halamíček, ČK Liška (B.), r. Košek, 40. Úpohlavy – Milešov B 4:1 (4:0), Horký 2, Filous, Andrle – Oliva, r. Svoboda, 20.

IV. třída sk. A: Lukavec B – Radovesice 1:2 (1:2), Vlček – Drobný, Beránek, r. Vlašič, 30. Dubany – Siřejovice 2:2 (1:0), Vohánka, Česal – Martykán 2, ČK Novák – Novotný, r. Sýkora, 70. Sulejovice – Křesín 2:3 (2:3), Vávra 2 – Plachý 2, Figr, r. Kammel, 60. Třebívlice – Bohušovice B 3:1 (1:1), Větrovský 2, Rulf – Fiala, r. Huml, 50. Třebenice – Libochovice B 4:1 (3:1), Pazour 2, Hájek, Kalivoda – Kratochvíl, r. Došek, 60. Podsedice – Černiv B 2:2 (1:0), Bičík, Psota – Hrdý, Verner, r. Schmidt, 50.

IV. třída sk. B: Lovečkovice B – Travčice B 1:1 (0:1), Šveňha – Šulc, ČK Stejskal (T.), r. Valach, 40. Pokratice B – Býčkovice 13:0 (8:0), Patzenhauer 4, Chvála 3, Hladký 3, Hervert 2, Novák, r. Janda, 30. Mlékojedy B – Libínky 3:0 (3:0), Hanzlíček, Bouda, Gerstenberger, r. Biolek, 50. Úštěk B – Brocno 3:0 (1:0), Blažek, Roubal, Fašianok, ČK Uřídil (B.), r. Novotný, 30.

IV. třída sk. C: Budyně B – Libkovice 10:0 (6:0), Blecha 3, Krpeš 2, Drátovník 2, Mansfeld, Prošek, Rážek, r. Huml, 40. Ctiněves – Sahara Vědomice 2:0 (0:0), Papadopulos, Mrňák. Vražkov B – Dušníky/Přestavlky B 0:1 (0:0), Macek, r. Torač, 30. Hrobce B – Mšené–lázně B 11:1 (7:0), Lenert 4, Jelínek 2, Šimek, Jakubec, Mareš, Zich – Albrecht, r. Bartoš, 50. Kostomlaty – Račiněves 2:1 (1:0), Suchý, Koubek – Ličan, r. Starý, 40. Podbradec – Počeplice 0:2 (0:2).

II. třída
1. SK Roudnice B ⋌17 2 3 78:26 53
2. FK Travčice ⋌17 2 3 59:22 53
3. Sokol Malé Žernoseky ⋌16 2 4 54:27 50
4. SK Lukavec ⋌14 0 9 68:32 42
5. FK Libochovice ⋌11 7 4 46:24 40
6. Viktorie Budyně ⋌ 11 4 7 45:39 37
7. FK Mlékojedy 2005 ⋌10 3 9 42:38 33
8. FK Litoměřice B ⋌8 3 11 44:62 27
9. Chemička Dobříň ⋌7 2 13 34:56 23
10. FK Viktorie Čížkovice ⋌6 3 13 45:67 21
11. Žitenice⋌ 6 1 15 34:57 19
12. Sokol Velké Žernoseky ⋌5 3 14 31:63 18
13. Dynamo Podlusky⋌ 5 2 15 23:42 17
14. Sokol Prackovice ⋌4 2 17 29:77 14

III. třída sk. A
1. FK Polepy ⋌15 4 3 82:34 49
2. Lounky-Chodouny ⋌13 4 5 57:37 43
3. SK Dušniky-Přestavlky ⋌12 6 4 52:22 42
4. Sokol Straškov B⋌ 12 3 7 60:40 39
5. FK Bechlín ⋌11 5 6 62:36 38
6. Sokol Hoštka ⋌10 6 6 45:30 36
7. Sokol Vražkov ⋌9 7 6 53:33 34
8. SK Předonín ⋌9 7 6 43:36 34
9. SK Židovice ⋌8 7 7 48:38 31
10. Dynamo Střížovice⋌ 7 3 12 37:48 24
11. Podřipan Rovné B⋌ 6 1 15 34:80 19
12. Sokol Račice ⋌6 0 16 28:58 18
13. Sokol Bříza ⋌3 4 15 31:72 13
14. Viktorie Kleneč ⋌4 1 17 35:103 13

III. třída sk. B
1. Sokol Terezín ⋌18 2 2 64:25 56
2. Sokol Brozany B ⋌15 1 6 94:21 46
3. Sokol Libochovany ⋌11 4 7 39:28 37
4. Slavoj Bohušovice ⋌10 6 6 45:32 36
5. Kalich Třebušín ⋌10 4 8 35:36 34
6. ČFK Brňany ⋌10 3 9 48:39 33
7. SK Velemín ⋌10 2 10 43:56 32
8. Lovochemie Lovosice B⋌ 8 4 10 38:57 28
9. Sokol Milešov B ⋌8 2 12 44:47 26
10. Sokol Ploskovice ⋌7 5 10 32:44 26
11. Sokol Úpohlavy⋌ 7 3 12 26:46 24
12. FK Vchynice⋌ 6 3 13 27:63 21
13. Lovečkovice ⋌5 5 12 33:51 20
14. Sokol Zahořany ⋌6 2 14 30:53 20

IV. třída sk. A
1. Sokol Třebenice ⋌15 0 3 55:25 45
2. Sokol Radovesice ⋌11 2 5 45:29 35
3. FC Dubany⋌ 10 3 5 40:31 33
4. FK Libochovice B ⋌10 2 6 56:35 32
5. SK Lukavec B ⋌9 2 7 40:47 29
6. Sokol Podsedice⋌ 7 6 5 41:35 27
7. Sokol Černiv B⋌ 8 1 9 47:39 25
8. SK Třebívlice ⋌7 3 8 35:41 24
9. FC Siřejovice ⋌4 6 8 41:48 18
10. Sokol Křesín ⋌5 3 10 29:37 18
11. Slavoj Bohušovice B⋌ 4 1 13 28:49 13
12. Slavoj Sulejovice⋌ 2 3 13 22:63 9

IV. třída sk. B
1. Sokol Pokratice B ⋌13 1 2 83:13 40
2. FK Travčice B ⋌9 3 2 51:10 30
3. Slavoj Úštěk B⋌ 9 2 3 48:31 29
4. Lovečkovice B⋌ 9 2 4 45:29 29
5. FK Mlékojedy 2005 B ⋌8 0 7 34:27 24
6. Sokol Brocno ⋌7 0 7 29:27 21
7. SK Liběšice B ⋌7 0 7 35:36 21
8. Sokol Býčkovice⋌ 6 0 10 30:59 18
9. Sokol Libínky ⋌1 1 13 12:69 4
10. Sokol Robeč ⋌0 1 14 11:77 1

IV. třída sk. C
1. SK Hrobce B ⋌15 0 3 91:20 45
2. Podřipan Kostomlaty ⋌13 2 3 55:27 41
3. Čechie Mšené–lázně B ⋌13 0 5 78:44 39
4. Sokol Ctiněves⋌ 12 3 3 63:31 39
5. Viktorie Budyně B⋌ 10 2 6 57:43 32
6. SK Sahara Vědomice ⋌9 4 5 50:35 31
7. Daewoo Počeplice⋌ 7 4 7 38:51 25
8. Sokol Vražkov B ⋌7 1 10 44:44 22
9. Sokol Račiněves ⋌4 1 13 29:51 13
10. Podbradec ⋌4 0 14 34:75 12
11. SK Dušníky-Přestavlky B ⋌3 2 13 14:52 11
12. Sokol Libkovice⋌ 1 1 16 16:96 4

František Čeloud

29.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V druhém kole prezidentské volby vyzve Miloše Zemana Jiří Drahoš
13

Zeman, nebo Drahoš? Koho chcete vy? HLASUJTE

Naši prvňáci. Ilustrační foto

Naši prvňáci: Už ve středu představíme školáky z 1.B ZŠ Boženy Němcové

Automaty z Litoměřic mizí. Avšak jen z centra města

Litoměřice - Vyhláška omezila provoz hazardních her v historickém jádru.

FOTO: V Litoměřicích shořela komplet celá chatka

Litoměřice - K požáru došlo v úterý odpoledne.

Smutná bilance minulého týdne: dva mrtví lidé, tři stovky nehod

Ústecký kraj - V minulém týdnu vyjížděli dopravní policisté v Ústeckém kraji k 299 dopravním nehodám, z toho k 53 v okrese Ústí nad Labem a deseti pod vlivem alkoholu.

FOTO: Šest vodních proudů nasadili hasiči na požár průmyslové haly v Roudnici

Roudnice nad Labem - Osm hasičských jednotek vyjelo v úterý po páté hodině ranní k požáru v Kratochvílově ulici v Průmyslovém obvodu v Roudnici nad Labem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>