Liběšice dovolily domácí Dobříni po čtvrthodince srovnat, ale pak ovládly hru. Ještě do poločasu odskočily na 1:3 a ve druhé půli překvapení nedopustily. Libochovice inkasovaly v Malých Žernosekách jako první po trefě Hály, stačily srovnat Jopou, ale penalty zvládli lépe domácí.

Lukavci vystavily stopku Brňany. Nováček okresního přeboru vedl po první pětačtyřicetiminutovce 2:1. Hostující Ahmed Umar se sice trefil dvakrát, ale tím zajistil svému týmu jen penaltový rozstřel. A v něm Lukavečtí zaváhali dvakrát (břevno, tyč), zatímco borci ČFK byli stoprocentní.

Hodně napínavý byl zápas v Radovesicích, kde se utkaly celky, které ještě v loňské sezoně dělily dvě třídy. Domácí dotáhli duel se Sokolem Černiv až do pokutových kopů. A v nich byli i úspěšnější (12:13).

Litoměřický B tým jasně dominoval v Polepech. C tým rozstřílel Křesín, Podlusky si odvezly postup z Třebenic a Mšené-lázně se po vyřazení Předonína mohou těšit na dalšího protivníka.

Čtvrtfinále je na programu už 2. 3. září.

Výsledky 1. kola: Litoměřice C – Křesín 5:0, Mšené-lázně – Předonín 4:3, Malé Žernoseky – Libochovice 2:1 pen., Dobříň – Liběšice 1:4, Polepy – Litoměřice B 1:10, Radovesice – Černiv 5:4 pen., Brňany – Lukavec 3:2 pen., Třebenice – Podlusky 3:6.

2. kolo: středa 3. 9. od 17: Litoměřice B – Liběšice (2. 9, hřiště Mlékojedy), Malé Žernoseky – Litoměřice C, Podlusky – Brňany, Mšené-lázně – Radovesice.