První poločas přinesl vyrovnaný fotbal, který byl postavený na bojovnosti obou týmů. V desáté minutě si hosté z Polabí vypracovali největší možnost v zápase, když si na centr z pravé strany naběhl Musa Ansuma. Gólman Krbeček, který posílil Karlovy Vary na toto utkání z Baníku Sokolov, předvedl famózní zákrok a podržel domácí celek.

Karlovaráci si vypracovali šance až po půlhodině hry a ve všech třech případech v tom měli prsty Jurdík s Holubem. Brankář Bojčuk ale akcie Roudnice do poločasu udržel nad vodou.

Ve druhé půli už tomu ale tak nebylo. V 53. minutě se Aleš Ivasko po rohovém kopu nejprve zastřeloval. O minutu později se už mohl společně se svými spoluhráči radovat, protože se hlavičkou zapsal do listiny střelců.

Několik dalších minut patřilo Filipovi Řezáčovi a užil si své slávy. Nejprve v brejku sice obešel Bojčuka, ale už nepropálil padající obránce. V 64. minutě se dočkal, když z podobné situace nedal hostujícím stoperům šanci zastoupit překonaného brankaře.

Za dalších sedm minut se sto diváků ve Dvorech radovalo potřetí, když se podruhé hlavou prosadil Ivasko. Tečku za zápasem pak udělal Holub, který dorazil hlavičku Ivaska z rohového kopu. Karlovy Vary se tak ve třech případech prosadily po standardní situaci.

Karlovy Vary - Roudnice 4:0

Branky: 54. a 71. Ivasko, 64. Řezáč, 85. Holub. ŽK: 69. Schön, 90. T. Kučera). Rozhodčí: Koval – Berka, Severín. Poločas: 0:0. Diváci: 100.
Karlovy Vary: Krbeček – Jankovský, Benda (77. Hudec), Ivasko, Stehlík, Řezáč (84. Tuhela), Vondráček, Nerad, Jurdík (88. Altman), Staněk (69. Špírek), Holub.
Roudnice: Bojčuk – Kratochvíl, Křižan (71. Pavlíček), J. Leibl, Šimkovský, M. Kučera (76. Kešner), Brandejs (82. Tichý), T. Kučera, Ansuma Musa (76. Hrdlička), Schön, Svátek (82. M. Leibl).