Hostující celek poslal do vedení po samostatném úniku Kubín. Domácím se podařilo vyrovnat zásluhou Nožky, který se prosadil hlavou po rohu. Druhou trefu Klenečských zaznamenal po změně stran Drobný a stejný hráč přidal i třetí gól.

O výsledku i postupu se zdálo být rozhodnuto. Zvláště, když Vědomice dohrávaly od 60. minuty bez vyloučeného Popelky. To hostujícímu celku paradoxně pomohlo a od té chvíle začali domácí přehrávat.

Z penalty snížil Čížek a o vyrovnání se postaral Štulc, který střelou k tyči nedal Matějkovi v brance šanci. Vědomice poslal do vedení Chládek. V 86. minutě byl vyloučen Tyl, ale i v devíti se podařilo hostům přidat pátý gól, když se v závěru znovu prosadil Chládek.

Kleneč – Vědomice 3:5

Branky: Drobný 2, Nožka – Chládek 2, Kubín, Čížek, Štulc, ČK Popelka, Tyl (oba Vědomice), poločas 1:1.
Kleneč: Matějka – Medřický, Bubla, Jehl, Garančovský, Drobný (J. Maršálek), Moravec, Krejčí (Černý), Nožka, Pitner (M. Maršálek), Ludvík.
Vědomice: Kos – Luxa, Popelka, Nevečeřal, Dlouhý, Hořejší (Strýhal), Čížek, Tyl, Chládek, Kubín, Studnička (Štulc).