FORTUNA: LIGA - SKUPINA O EVROPU, 1. ZÁPAS:
Teplice – Liberec (neděle 15.00)

FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA:
Jihlava – Varnsdorf (pátek 18.00)

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Zeman

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B:
Přepeře – FK Ústí nad Labem (sobota 10.30), Arsenal Česká Lípa – Most-Souš (sobota 17.00), Teplice B – Živanice (neděle 11.00), Brozany – Jablonec B (neděle 17.00)

DIVIZE B:
Chomutov – Kladno (pátek 19.00), Štětí – Admira Praha (sobota 10.15), Ostrov – Louny (sobota 17.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR:
Oldřichov – Neštěmice (sobota 10.30), Ledvice – Modlany (sobota 15.00), Brná – Srbice, Vilémov – Černovice, Žatec – Proboštov, Jílové – Most-Souš B, FK Ústí mládež – Krupka (sobota 17.00), Kadaň – Litoměřicko (neděle 15.00)

I. A TŘÍDA:
Lovosice – Ervěnice-Jirkov (sobota 10.30), Nové Sedlo – Spořice (sobota 13.00), Pokratice-Litoměřice – Šluknov, Dobroměřice – Mojžíř (sobota 14.00), Rumburk – Bílina, Dušníky – Junior Děčín, Libouchec – Horní Jiřetín, Strupčice – Roudnice n. L. (sobota 17.00)

Patrik Mikyska
Patrik Mikyska: Konec fotbalu v Terezíně? Strašně ošklivá vzpomínka

I. B TŘÍDA, SKUPINA A:
Trmice – Chlumec (sobota 10.30), Chuderov – Malšovice (sobota 10.45), Křešice – Svádov-Olšinky, Hostovice – Velké Březno, Sebuzín – České Kopisty (sobota 13.30), Roudnice n. L. B – Žitenice, Lukavec – Úštěk, Heřmanov – Bohušovice n. O. (neděle 17.OO)

I. B TŘÍDA, SKUPINA B:
Kryry – Sokol Březno, Osek – Chlumčany (sobota 10.30), Lenešice – Litvínov (sobota 13.30), Meziboří – Duchcov (neděle 10.30), Perštejn – Málkov, Louny B – Blažim, Rašovice – Klášterec n. O., Údlice – Podbořany (neděle 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR:
Libochovice – Brňany, Liběšice – Libotenice, Litoměřicko B – Rovné, Třebívlice -Vědomice (sobota, 17.00), Dobříň – Černiv (neděle, 15.00), Travčice – Hošťka, Straškov – Mšené Lázně (neděle, 17.00)

III. TŘÍDA, SKUPINA A:
Velké Žernoseky – Křesín, Milešov – Vchynice, Třebenice – Radovesice, Sulejovice – Malé Žernoseky, Prackovice – Čížkovice (sobota, 17.00), Pokratice B – Velemín (neděle, 17.00

FK Ústí nad Labem B - FK Litoměřicko, krajský přebor 2023/2024
Litoměřicko trápilo ústeckou mládež. Hezký a svižný fotbal, pochvaloval si kouč

III. TŘÍDA, SKUPINA B:
Býčkovice – Podlusky (sobota, 11.00), Křešice B – Ploskovice (sobota, 16.30), Račice – Budyně n. O., Bříza – Bechlín, Chodouny – Kleneč (sobota, 17.00), Dušníky B – Rovné B (neděle, 17.00)

IV. TŘÍDA, SKUPINA A:
Libochovany – Terezín (sobota, 14.00), Lovečkovice – Medvědice, Podsedice – Třeboutice, Žitenice B – Velké Žernoseky B, Úpohlavy – Radovesice B (neděle, 17.00)

IV. TŘÍDA, SKUPINA B:
Židovice – Podbradec (sobota, 10.15), Mšené Lázně B – Libínky (sobota, 14.00), Předonín – Přestavlky, Bechlín B – Vrbice Vetlá, Kostomlaty – Střížovice, Ctiněves/Libkovice – Račiněves (neděle, 17.00)