Po prohře s Benátkami (1:3) se znovu představí na domácím trávníku, kde v neděli od 14 hodin hostí Táborsko B. Jihočeši si také nemohou příliš vyskakovat, poslední tři zápasy prohráli, navíc inkasovali 10 branek. Aktuálně jsou tak s 20 body na 14. příčce.

Po 10. kole a prohře s Kladnem sice Lovosice nakrátko opustily první příčku divizní skupiny B, ale nyní už jsou znovu lídrem soutěže. Kromě zaváhání největších konkurentů jim ale k tomu pomohly především vlastní výsledky. Svěřenci trenérského dua Karel Zuna – Radek Lilko zvládli zápas s Neratovicemi (2:1), derby v Litoměřicích (3:2) a naposledy dokázali porazit i nebezpečnou Libiš (2:0).

Další překážkou bude v sobotu dopoledne Polaban Nymburk (9. místo, 19 bodů). V domácím prostředí se představí také FK Litoměřice (8., 19), který bude chtít přerušit třízápasovou sérii porážek se Souší (7., 21).

Po 13. kole krajského přeboru se náskok vedoucího Štětí ztenčil na dva body, ale minimálně s takovým odstupem by výběr SK měl vést i po víkendu. Přivítá totiž poslední Duchcov, který má zatím na svém kontě pouze tři bodíky. V klidném středu tabulky jsou Hrobce, ty se představí v Žatci.

V I. A třídě sk. A hrají všichni tři zástupci Litoměřicka u soupeřů. Třetí Lovosice B ve Velkém Šenově, páté Pokratice u desáté České Kamenice a předposlední Křešice v Jílovém. V I. B třídě sk. B jsou na programu derby na Bezděkově, kde hraje Lukavec, v Rovném (Liběšice) a Českých Kopistech (Černiv).

Hraje se:

Sobota od 14 hodin: divize: Lovosice – Nymburk (10:15), Litoměřice – Souš. Krajský přebor: Štětí – Duchcov (10.15), Žatec – Hrobce. I. A třída: Velký Šenov – Lovosice B (10:30), Česká Kamenice – Pokratice, Jílové – Křešice. I. B třída: Hrob – Litoměřice B (10:15), Bezděkov – Lukavec (10:30), Rovné – Liběšice (10:30). Divize žen: Libušín – Brozany (13:30), Třebestovice – Vědomice.

Neděle od 14 hodin: ČFL: Brozany – Táborsko B. I. B třída: Straškov – Oldřichov, České Kopisty – Černiv.