„Chtěli jsme na soupeře vletět, proto jsme dopředu vysunuli i Petra Pazderu. A vyšlo nám to. Poprvé jsme se trefili v páté minutě, kdy si hosté srazili po centru míč do vlastní branky. Ve 22. minutě hlavičkoval přesně Brabenec a bylo to už 2:0. Byli jsme aktivnější a do poločasu přidali ještě dvě branky.

Ve druhé půli už to z naší strany takové nebylo, ale přesto jsme se ještě jednou trefili. Děčín přijel s mladým mančaftem, byli tam i kluci r. 1996 a 1998," prozradil vedoucí vítězného týmu David Zázvorka.

Domácí celek už nekoučoval Jiří Engl: „Nenašli jsme s vedením zkrátka společnou řeč nejen ohledně dalšího fungování týmu. Snad se ale klukům bude dařit."

„Do konce podzimu povede tým trojice Hajný, Pazdera, Pinďák. Pak se uvidí," přiznal změnu u kormidla David Zázvorka.

Milešov - Junior Děčín 5:0 (4:0)Branky: Brabenec, Hlaváček, Kühnl, vlastní 2, ŽK 1:3, r. Suchánek, 80.
Milešov: Rabas - Hlaváček, Petrik, Piňďák, Baran - Fiala, Pa. Pazdera, Štorc, Chmelař (59. Kühnl) - Pe. Pazdera (46. Hajný), J. Brabenec (73. Rendl).