V okresním přeboru si vedoucí lovosická rezerva doma proti Libochovicím vypomohla z prvního týmu např. Bukačem a na výsledku to bylo znát. Lovosice B vedou o pět bodů, ale Černivští mají o zápas méně.


II. třída: Podlusky – Černiv 3:3 (1:1), Veleba 2, Štichhauer – Voborský, V. Udatný vl., 60. Mšené lázně – Dobříň 0:5 (0:2), Polepy – Liběšice 2:5 (1:2), Svoboda, Horáček – Mikina 3, Knop, Blažíček, 60. Lukavec – Lovosice B 3:0 (1:0), Tintěra 2, C. Udatný, 120. Terezín – Malé Žernoseky 0:4 (0:0), Durček 2, Janda, Puravec, 20. Libochovany – Třebenice 0:1 (0:0), Richter, 100. Předonín – Libochovice 3:3 (1:1), Kubizňák, Červinka, Nebeský – Hudák 2, Zůna, 60. Černiv – Třebenice 2:0 (1:0), Lubas, Prágl, 60. Lovosice B – Libochovice 11:1 (5:0), Bukač 4, Podrazil 2, Macháček 2, Trnka, Espinosa, Banda – Musil, 50. Mšené-lázně – Libochovany 0:0, 100. Polepy – Terezín 6:1 (2:1), Fibich 4, Svoboda, Kolář – Uličný, 40. Liběšice – Předonín  2:1, Dobříň – M. Žernoseky 0:0, Lukavec –  Podlusky 0:0.

1.    Lovosice B    19    16    0    3    61: 21    48
2.    Černiv    18    14    1    3    72: 26    43
3.    Mšené lázně    18    11    1    6    49: 37    34
4.    Liběšice    18    10    3    5    62: 42    33
5.    Předonín    19    8    4    7    57: 47    28
6.    Třebenice    19    8    4    7    38: 40    28
7.    Libochovice    18    8    2    8    51: 42    26
8.    Lukavec    18    7    5    6    40: 32    26
9.    Dobříň    18    8    2    8    41: 39    26
10.    Polepy    18    5    6    7    41: 46    21
11.    Podlusky    18    4    4    10    30: 51    16
12.    M. Žernoseky    19    4    4    11    28: 54    16
13.    Libochovany    18    3    4    11    23: 48    13
14.    Terezín    18    0    4    14    19: 87    4


III. třída sk. A: Dušníky – Bechlín 4:1 (0:0), Hejna 2, Horna, Novotný – Kordač, 50. Bříza – Lounky 1:1 (0:0), Demeter – Novotný, 40. Vražkov – Židovice 1:3 (0:1), Gipfl – Špiner 2, Jirásek, 40. Kostomlaty – Vědomice 0:5 (0:1), Chládek 2, Kubín, Platil, Štarman, 40. Radovesice – Ploskovice 1:3 (0:0), Šelder – Vojtěch, Jaroš, Karter, 50. Štětí B – Kleneč 7:1 (2:0), Malý 2, Pilař 2, Jung, Malák, Peterka – Hlaváček, 40. Dušníky – Radovesice 9:0 (4:0). T. Fiala 4, Hubálek 2, Hejna, Doležal, J. Fiala, 48. Lounky – Ploskovice 4:0, Vědomice – Kleneč 1:1, Vražkov – Kostomlaty 3:3, Hoštka – Rovné B 2:2.

1.    Štětí B    18    17    1    0    112: 6    52
2.    Dušníky    18    13    1    4    82: 26    40
3.    Bříza    18    10    3    5    54: 29    33
4.    Lounky    19    9    5    5    47: 41    32
5.    Bechlín    18    9    5    4    43: 37    32
6.    Židovice    17    10    1    6    36: 25    31
7.    Ploskovice    18    10    1    7    43: 43    31
8.    Hoštka    17    7    3    7    38: 47    24
9.    Kleneč    18    7    3    8    40: 55    24
10.    Radovesice    19    5    3    11    26: 47    18
11.    Vědomice    19    4    2    13    29: 61    14
12.    Kostomlaty    18    4    2    12    30: 72    14
13.    Rovné B    18    3    3    12    23: 60    12
14.    Vražkov    19    1    3    15    19: 73    6

III. třída sk. B: Čížkovice – Vchynice 2:0 (2:0), Koždoň, Vostrý, ČK Vostrý, 82. Brňany – Milešov B 3:0 (1:0). Zahořany – Bohušovice 0:3 kont. Křesín – Litoměřice B 1:1 (0:1), Šenfeldr – Müller, 50. Velemín – Třebívlice 4:1 (3:1), Nohál 2, Hajný, Doležal – Rambousik, 52. Travčice B – Žitenice 3:1 (2:1), Sedlák 2, Doležal – Štorkán, 50. Pokratice B – V. Žernoseky 1:7 (0:5), Fišara – Hanzlík 3, Procházka 2, Moška 2, 70. Vchynice – Žitenice 4:2 (1:1), Veselý 3, Stára – Proft, Beránek. Čížkovice – Pokratice B 3:0 (3:0), Horký 2, Bozděch, 70. Bohušovice – Třebívlice 0:1, Brňany – Travčice B 0:4, Zahořany – Křesín 1:4.

1.    Litoměřice B    18    15    3    0    50: 17    48
2.    Travčice B    19    15    1    3    64: 24    46
3.    Čížkovice    19    11    3    5    55: 30    36
4.    V. Žernoseky    18    9    2    7    53: 55    29
5.    Brňany    18    9    1    8    32: 32    28
6.    Žitenice    18    8    3    7    57: 47    27
7.    Křesín    18    8    2    8    55: 38    26
8.    Velemín    18    7    3    8    51: 44    24
9.    Bohušovice    19    6    4    9    37: 39    22
10.    Třebívlice    18    6    2    10    46: 54    20
11.    Vchynice    18    6    2    10    30: 45    20
12.    Pokratice B    19    5    2    12    30: 63    17
13.    Milešov B    18    4    2    12    33: 68    14
14.    Zahořany    18    3    2    13    23: 60    11


IV. třída sk. A: Prackovice – Úpohlavy 1:0 (0:0), Kajzer, 30. Libochovice B – Siřejovice 6:0 (3:0), Červený 2, Šedivý, Prokeš, Jopa, Šulc, 60. Č. Kopisty B – Bohušovice B 5:1 (1:1), Škeřík 2, Salač, Tůma, Krejza – Matuška, 86. Sulejovice – Jenčice 4:0 (2:0), Hernych 2, Perkner, Přeučil, 70. Černiv B – Lukavec B 0:3 (0:2), Kamenický, Hanzal, Blížil, 40. Úpohlavy – Lukavec B 2:1 (1:1), Filous, Blížil – Zajpt ,80. Siřejovice – Jenčice 3:3, Bohušovice – Podsedice 0:7, Č. Kopisty B – Sulejovice 0:2.

1.    Sulejovice    16    12    1    3    69: 18    37
2.    Prackovice    15    12    0    3    48: 27    36
3.    Podsedice    14    11    2    1    59: 17    35
4.    Lukavec B    16    10    2    4    52: 36    32
5.    Libochovice B    14    9    1    4    47: 30    28
6.    Černiv B    15    7    3    5    43: 39    24
7.    Úpohlavy    15    3    2    10    21: 33    11
8.    České Kopisty B    15    3    1    11    26: 47    10
9.    Siřejovice    15    2    3    10    29: 61    9
10.    Bohušovice B    15    2    2    11    16: 63    8
11.    Jenčice    14    1    3    10    12: 51    6


IV. třída sk. B: Ltm C – Střížovice 6:1 (4:0), Hýř 2, Pinka, Kolařík, Hruška, Cermánek – Řízek, 40. Brocno – Lovečkovice 3:5 (1:2), Vojáček, Pavlík, Nováček – Lesche 2, Krejčí 2, Svoboda, 30. Radouň – Robeč 2:1 (1:0), Bláha, Fleiport – Minárik, 40. Libínky – Býčkovice 3:2 (2:1), Libertin, Černý, Jirásek – Bílek, Kovář, 30.

1.    Litoměřice C    12    9    2    1    57: 11    29
2.    Radouň    11    8    1    2    33: 18    25
3.    Lovečkovice    10    7    0    3    33: 25    21
4.    Třebušín    11    6    1    4    39: 18    19
5.    Střížovice    12    6    1    5    30: 32    19
6.    Býčkovice    10    6    0    4    24: 23    18
7.    Libínky    12    3    0    9    17: 38    9
8.    Robeč    12    2    1    9    21: 42    7
9.    Brocno    12    1    0    11    10: 57    3


IV. třída sk. C: Dušníky B – Přestavlky 5:0 (3:0), Novotný 2, Lang, Klíma, Hautke, 50. Libkovice – Straškov B 1:8 (0:3), Suchý – Blažek 5, Ullman, Rous, Novák, 40. Račiněves – Račice 2:2 (2:0), Tyle, Jirásek – Netušil, Frelich, 40. Vražkov B – Budyně B 2:2 (1:0), Brůna, Král – Krpeš, Rážek, 60. Ctiněves – Podbradec 5:0 (2:0), Herynk 2, Toužimský, Černý, Pružina, 30. Předonín B – Vrbice 3:4 (1:1), Šolc, Galaš, Hubený – Březina, Šindela, Kocman, Dvorný, 60. Budyně B – Přestavlky 2:0 (0:0), Prošek, Řepík, 50. Račice – Vrbice 1:0 (0:0), Ličák, ČK Rejhon (Vrb.), 40. Libkovice – Předonín B 1:5 (0:3), Fůs – Galaš 2, Burda, Šolc, Nebeský, 30. Račiněves – Dušníky 2:0, Vražkov B – Ctiněves 0:4, Straškov B – Podbradec 2:1.

1.    Předonín B    17    13    2    2    98: 20    41
2.    Vrbice-Vetlá    17    11    4    2    47: 20    37
3.    Račice    17    11    3    3    61: 25    36
4.    Dušníky B    16    10    1    5    40: 32    31
5.    Straškov B    17    10    0    7    48: 34    30
6.    Ctiněves    17    9    1    7    49: 33    28
7.    Budyně B    17    7    2    8    64: 39    23
8.    Račiněves    17    7    1    9    45: 41    22
9.    Vražkov B    17    5    2    10    32: 66    17
10.    Přestavlky    16    3    4    9    27: 51    13
11.    Libkovice    16    2    1    13    18: 95    7
12.    Podbradec    16    1    1    14    15: 88    4

Jan Řebíček